Robert Lewandowski Real Madryt
YouTube - Bayern Munchen
Autor Piotr Bernaciak - 4 Grudnia 2019

Robert Lewandowski zabrał głos na temat transferu do Realu Madryt. Jasna deklaracja Polaka

Robert Lewandowski w trakcie swojej kariery wielokrotnie był łączony z Realem Madryt. Nigdy jednak nie udało mu się sfinalizować przenosin. Polak postanowił w końcu odnieść się do informacji podawanych przez dziennikarzy.

Robert Lewandowski w ostatnich latach nie mógł odpędzić się od plotek transferowych łączących go z Realem Madryt. Polski napastnik miał być nawet ponoć zainteresowany przenosinami na Santiago Bernabeu, ale ostatecznie z jakiegoś powodu nie doszło do przenosin. Wielu polskich kibiców żałowało, że nasz napastnik nie trafił do Madrytu, gdzie ich zdaniem miał szansę na triumf w Lidze Mistrzów.

Sam zawodnik najczęściej nie udzielał się na ten temat lub starał się udzielać wymijających odpowiedzi. Wszystko jednak uległo zmianie podczas gali Złotej Piłki, gdy Polak znów otrzymał możliwość wypowiedzi w tej sprawie po pytaniu od jednego z hiszpańskich dziennikarzy. Padła bardzo konkretna odpowiedź, która może zdziwić wielu kibiców śledzących losy napastnika.

Drogba wyjątkowo szczęśliwy po spotkaniu Roberta Lewandowskiego. Drogba wyjątkowo szczęśliwy po spotkaniu Roberta Lewandowskiego. "Daj się nacieszyć!"Czytaj dalej

Robert Lewandowski zabrał głos ws. Realu Madryt

Na plebiscycie Złotej Piłki Robert Lewandowski zajął dopiero ósme miejsce, jednak mimo wszystko jego obecność była świetną okazją dla dziennikarzy do zadania mu kilku pytań. Nie zabrakło także trudniejszych z nich, między innymi takich poświęconych ewentualnemu transferowi z Bayernu. Hiszpański reporter zapytał Lewandowskiego o sprawę, która trwa już od kilku lat, a więc o możliwe przenosiny do Madrytu.

- Tak, jest już za późno. Mam 31 lat, przede mną kilka sezonów. Chcę wygrać jeszcze kilka trofeów z Bayernem Monachium - odpowiedział Robert Lewandowski na pytanie o to, czy jest już dla niego za późno na transfer do Realu Madryt.

Robert Lewandowski wypowiedział się o transferze

Polak zdradził jednak, że pięć - sześć lat temu rzeczywiście można było spodziewać się jego ewentualnych przenosin do Realu Madryt. Ostatecznie Robert Lewandowski podpisał wówczas umowę z Bayernem Monachium, z powodu której póki co nie może być rozczarowany. Już teraz możemy powiedzieć, że nasz napastnik zapisał się w długiej historii znanego klubu z Niemiec.

Wygląda na to, że nie powinniśmy spodziewać się kolejnych głośnych spekulacji transferowych na temat przenosin kapitana reprezentacji Polski do Madrytu. Prędzej możemy oczekiwać kolejnych lat spędzonych w Bayernie Monachium.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drogba wyjątkowo szczęśliwy po spotkaniu Roberta Lewandowskiego. "Daj się nacieszyć!"
  2. Koniec problemów Arkadiusza Milika. Wiemy, kiedy napastnik wróci do gry
  3. Trener mistrzów Polski wściekły na kibiców po meczu. "Pluli, wyzywali nas"
  4. Media: Zlatan Ibrahimović wybrał kolejny klub. Transfer o krok
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News