Robert Lewandowski
instagram.com/rl9
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Lutego 2020

Robert Lewandowski nie przestaje strzelać. Brawo, jesteśmy dumni (WIDEO)

Robert Lewandowski jest w tym sezonie nie do zatrzymania. Napastnik reprezentacji Polski nie przestaje czarować w barwach Bayernu Monachium i zdobył kolejną bramkę w barwach Bawarczyków. Tym razem, ofiarą reprezentanta Polski została drużyna Hoffenheim, z którą to Bayern mierzy się w ramach rozgrywek Pucharu Niemiec.

Robert Lewandowski kontynuuje świetną, strzelecką passę. Polak, który przewodzi klasyfikacji strzelców Bundesligi, pokazał wielką, piłkarską formę w Pucharze Niemiec i podwyższył wynik swojej drużyny w starciu z Hoffenheim. Jego trafienie głową pokazuje, w jak świetnej dyspozycji znajduje się Polak i jak bardzo chce udowodnić, że jest najlepszym napastnikiem na świecie. Ręce same składają się do oklasków.

Robert Lewandowski z kolejną bramką. Niesamowita dyspozycja reprezentanta Polski

Piłkarz Bayernu Monachium pokazał, że potrafi radzić sobie z wyjątkowo stresującymi warunkami. Bayern źle wszedł w mecz z Hoffenheim i już po 8. minutach przegrywał po samobójczym trafieniu Boatengu. Po czterech minutach do remisu doprowadził Thomas Muller, który pokonał bramkarza ekipy Wieśniaków. Kolejne trafienie było kolejnym popisem Niemca, który wyprowadził na prowadzenie drużynę z Monachium. Kolejna bramka należała jednak do Lewandowskiego, który wykorzystał zamieszanie pod polem karnym rywali i pewnie skierował piłkę do bramki.

Jak na razie Bayern wygrywa ze swoimi rywalami 3:1 i pewnie zmierza do ćwierćfinału Pucharu Niemiec.

Nie tylko Lewandowski strzela. Krzysztof Piątek też pokazał klasę

To niejedyna bramka reprezentantów Polski w trakcie tej rundy Pucharu Niemiec. Debiutancką bramkę dla swojej Herthy Berlin zdobył Krzysztof Piątek, który popisał się efektowną bramką w meczu z Schalke 04, ale jego drużyna odpadła z rozgrywek, przegrywając 2:3