Robert Lewandowski
instagram.com/rl9
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Kwietnia 2020

Robert Lewandowski wraca na boisko. Nietypowa decyzja władz Bayernu

Robert Lewandowski wróci do treningów. Reprezentant Polski, który ostatnimi czasy szlifował formę w trakcie zajęć indywidualnych w domu, dostał polecenie, aby stawić się na obiekcie Bayernu Monachium. Wszystko przez decyzję działaczy mistrzów Niemiec, którzy chcą wrócić do trenowania w normalnych warunkach.

Robert Lewandowski wraca na boisko. Reprezentant Polski, który wraz z kolegami ćwiczyli ostatnio w domach, zostali wezwani na stadion Bayernu w celu odbycia treningów. Władze niemieckiego klubu chcą jak najszybszego powrotu Bundesligi, to też zlecili piłkarzom, aby zaczęli wracać do klubu i odbywać ćwiczenia. Aby wszystko odbywało się w jak najbardziej bezpiecznych warunkach, władze mistrzów Niemiec wprowadziły specjalne procedury.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
   2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Marcin Najman znów wyśmiewany. Tym razem przez Zbigniewa BońkaMarcin Najman znów wyśmiewany. Tym razem przez Zbigniewa BońkaCzytaj dalej

Robert Lewandowski wraca na boisko. Ostateczna decyzja władz Bayernu

Bawarczycy, którzy w razie przerwania rozgrywek zostaną okrzyknięci mistrzami Niemiec, chcą wrócić na boisko. Sztab szkoleniowy drużyny, w porozumieniu z trenerem - Hansim Flickiem zadecydowali o tym, że piłkarze muszą pojawić się na obiekcie Bayernu bez względu na epidemię koronawirusa.

Aby treningi przebiegały bezpiecznie, piłkarze zostali porozdzielani w kilku osobowe grupy oraz dostali specjalne polecenia. Według doniesień niemieckich mediów piłkarzom potentata Bundesligi zabroniono m.in. korzystania z klubowej toalety. Napastnik reprezentacji Polski wraz z kolegami zostali poinformowani o tym, że potrzeby fizjologiczne, jak też prysznice po zajęciach będą musieli robić w swoich domach.

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z gwiazd piłki nożnej, przegrał z chorobąSmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z gwiazd piłki nożnej, przegrał z chorobąCzytaj dalej

Robert Lewandowski przejdzie przez indywidualne treningi

Z racji tego, że napastnik reprezentacji Polski był ostatnimi czasy kontuzjowany, Hansi Flick postanowił stworzyć grupkę piłkarzy wokół Lewandowskiego, którzy także w ostatnim czasie zmagali się z urazami i powoli wracają do pełni sprawności fizycznej.

Polak będzie ćwiczył w grupie trzech piłkarzy. Na boisku spotka się z chorwackim wicemistrzem świata - Ivanem Perisiciem, a także z reprezentantem Niemiec, Nicklasem Sule.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
   2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
   3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
   4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
   5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
   6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News