Robert Lewandowski poród Anna
TVN
Autor Piotr Bernaciak - 2 Czerwca 2020

Robert Lewandowski opowiedział o zatrważających szczegółach porodu Klary. Ania straciła dużo krwi, sytuacja trwała wiele godzin

Robert Lewandowski w jednym z wywiadów postanowił opowiedzieć o szczegółach narodzin małej Klary. Dowiedzieliśmy się, że Anna Lewandowska przeżywała ogromne cierpienie podczas porodu i było o krok od tragedii. Napastnik miał prawo czuć wielki strach.

Robert Lewandowski w jednym z wywiadów postanowił odnieść się do sytuacji, która z jednej strony przyniosła mu gigantyczne szczęście, a z drugiej był to jednocześnie jeden z najtrudniejszych momentów w jego życiu. Wydawałoby się, że polski napastnik ma nerwy ze stali i nie denerwuje się właściwie nigdy, jednak tamten moment udowodnił, że nawet on może zwyczajnie się bać.

Kapitan reprezentacji Polski ujawnił, że doszło do sytuacji, w której jego żona Anna walczyła o życie, a on sam nagle zaczął się denerwować o zdrowie swojej ukochanej. Wszystko na szczęście zakończyło się szczęśliwie, jednak sam piłkarz nie ukrywa, że w pewnym momencie poczuł, że ogarnia go potworny strach o to, co czeka jego najbliższą rodzinę.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wyciekły zdjęcia dokumentów kierowców zatrzymanych przez warszawską drogówkę
Cała prawda o uwielbianym gwiazdorze wyszła na jaw. Fani są wściekli, teraz trafi do więzieniaCała prawda o uwielbianym gwiazdorze wyszła na jaw. Fani są wściekli, teraz trafi do więzieniaCzytaj dalej

Robert Lewandowski był wystraszony

Robert Lewandowski nie ukrywa, że jednym z najważniejszych wydarzeń w jego życiu był pierwszy poród, w trakcie którego na świat przyszła mała Klara. Po czasie dowiadujemy się, że narodziny dziewczynki nie odbyły się zupełnie bezproblemowo, a lekarze mieli pełne ręce roboty. W jednym z wywiadów piłkarz przekonuje, że problemy miała jego żona.

- To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi. (...) Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę - stwierdził Robert Lewandowski.

Piękne zachowanie piłkarzy Legii Warszawa. Zrezygnowali z prawdziwej fortunyPiękne zachowanie piłkarzy Legii Warszawa. Zrezygnowali z prawdziwej fortunyCzytaj dalej

Robert Lewandowski odczuł wyjątkowy strach, ale potem był już tylko szczęśliwy

Na szczęście dziś możemy stwierdzić, że Robert Lewandowski ostatecznie nie musiał się zamartwiać, bo wszystko skończyło się bardzo dobrze i po kilku dniach piłkarz i jego żona Anna Lewandowska mogli zabrać małą Klarę do domu, by rozpocząć zupełnie nowe, wspólne w życie we wspaniałych warunkach. Jak sam po latach przyznawał, był to jeden z najważniejszych dni jego życia.

Już niebawem zapewne dojdzie do kolejnego porodu. Drugie dziecko Roberta i Anny Lewandowskich powinno przyjść na świat w ciągu najbliższych dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
  2. Ksiądz zorganizował drogę krzyżową w czasie pandemii. Policja umarza postępowanie, nie będzie kary
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. TVN ujawnia: Poczta Polska zamówiła 3 mln więcej kart do głosowania, niż jest wyborców. Kuriozalne wytłumaczenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News