Robert Lewandowski kontuzja
Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 5 Listopada 2019

Nowy trener Bayernu ujawnił sekret stanu zdrowia Lewandowskiego. "Ma problem"

Robert Lewandowski miał już okazję do porozmawiania z nowym trenerem Bayernu. Szkoleniowiec wypowiedział się na temat stanu zdrowia Polaka. Okazuje się, że sytuacja nie jest taka dobra, jak wiele osób myślało.

Robert Lewandowski należy do najważniejszych piłkarzy Bayernu Monachium, dlatego nie może dziwić, że Polak jest osobą, z którą chciał porozmawiać nowy trener drużyny. W końcu to właśnie kapitan naszej reprezentacji odpowiada za wiele bramek zdobywanych przez Bayern w tym sezonie. W tym sezonie jest jednym z nielicznych piłkarzy mistrzów Niemiec, który zasługuje na pochwały.

Dowiadujemy się, że polski napastnik miał już okazję rozmawiać z nowym trenerem, który został zaprezentowany wobec zwolnienia Niko Kovaca. Chorwat pożegnał się z drużyną, dlatego póki co drużynę poprowadzić ma jego dotychczasowy asystent. Hansi Flick postanowił wypowiedzieć się na temat stanu zdrowia Roberta Lewandowskiego, o którego martwili się kibice z całego świata.

Gwiazda Fame MMA ujawniła swoje rozmowy biznesowe. Gwiazda Fame MMA ujawniła swoje rozmowy biznesowe. "Za tyle to mogę Ci nas*ać na klatę"Czytaj dalej

Robert Lewandowski jest kontuzjowany

Kilka dni temu na jaw wyszła wiadomość o tym, że Robert Lewandowski w najbliższym czasie prawdopodobnie przejdzie operację spowodowaną przepukliną pachwinową. Zabieg nie jest zbyt poważny i wykluczy go z gry najprawdopodobniej na jedynie dwa tygodnie, a miało do niego dojść podczas zgrupowania reprezentacji Polski. Wygląda jednak na to, że dojdzie do niego później.

- We wtorkowy poranek rozmawiałem z Robertem Lewandowskim. Mogę potwierdzić, że rzeczywiście ma mały problem, ale nie jest on bolesny - stwierdził Hansi Flick, dotychczasowy asystent Niko Kovaca zajmujący się przygotowaniem zespołu do gry w ofensywie.

Robert Lewandowski miał opuścić zgrupowanie reprezentacji

Nie wiadomo, kiedy ostatecznie nasz napastnik zdecyduje się na dokonanie niegroźnego zabiegu, jednak wiele wskazuje na to, że dojdzie do tego jeszcze przed zakończeniem tego roku. Z pewnością przeszkodzi mu to w śrubowaniu swojego rekordu strzelonych goli w Bundeslidze.

ZOBACZ TAKŻE NA ZESTADIONU.PL:

  1. Gigantyczne zarobki na Fame MMA. Przychody z organizacji gal robią wrażenie
  2. Kuriozalny gol w Ekstraklasie. Błąd bramkarza stał się hitem internetu [WIDEO]
  3. Real Madryt podjął decyzję w sprawie transferu Kyliana Mbappe. Królewscy chcą pobić rekord

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News