Robert Lewandowski córka
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 6 Marca 2020

Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)

Robert Lewandowski przez jakiś czas musi odpocząć od grania w piłkę w Bayernie i reprezentacji Polski. Polak spędza wolne chwile wraz z rodziną. Jego zdjęcie z córeczką podbija internet.

Robert Lewandowski lubi dzielić się zdjęciami przedstawiającymi to, co robi w czasie wolnym. Jego wpisy cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, co nie może dziwić, bowiem napastnik reprezentacji Polski ma na swoim koncie na Instagramie aż 16 milionów obserwujących z całego świata. Zawodnik Bayernu chętnie wstawia zdjęcia przedstawiające czas spędzany wspólnie z rodziną.

Teraz doczekaliśmy się fotografii przedstawiającej jego zabawy z małą Klarą. Zdjęcie pokazujące wspólne zabawy napastnika i jego córki wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów. Wiele osób zaczęło zwracać uwagę na to, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach.

Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadkuOkropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadkuCzytaj dalej

Robert Lewandowski wstawił wzruszające zdjęcie

Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku, a na jej narodziny czekała cała Polska. Tysiące zastanawiały się, czy potomek Lewandowskich pójdzie drogą taty i zostanie gwiazdą piłki nożnej, czy może podąży śladami mamy i zaangażuje się w fitness. Nikt nie miał wątpliwości, że z takimi rodzicami dziecko jest w zasadzie skazane na karierę sportową, w której może osiągać gigantyczne sukcesy.

W tym roku Klara skończy trzy lata i doczeka się młodszego brata lub siostry. Robert Lewandowski postanowił podzielić się wzruszającym zdjęciem przedstawiającym wspólne zabawy z córeczką. Internauci słusznie zauważyli, że jeżeli są jakiekolwiek plusy kontuzji, to niewątpliwie jednym z nich jest możliwość spędzania czasu z najbliższymi, czemu nie da się zaprzeczyć.

Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendyWiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendyCzytaj dalej

Robert Lewandowski pauzuje od meczu z Chelsea

Niemieccy dziennikarze, że Robert Lewandowski wróci do gry najwcześniej w kwietniu. Do tego czasu z pewnością będzie miał sporo możliwości na zabawę z małą córeczką.

Robert Lewandowski Klara zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News