Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Kwietnia 2020

Lewandowscy dodają sił Polakom. Piękny wpis pierwszej pary sportu (FOTO)

Robert Lewandowski i jego żona Anna przekazali ogromną sumę pieniędzy na pomoc polskim szpitalom. Najpopularniejsza para polskiego sportu zadbała również o dobre samopoczucie milionów rodaków w tym trudnym czasie. Za pomocą mediów społecznościowych opublikowali inspirujący wpis. 

Robert Lewandowski wraz z małżonką podobnie jak miliony polaków pozostają w zaciszu własnego domu. W trudnym dla wszystkich czasie, słynne małżeństwo postanowiło pokazać, jak wygląda ich wspólny czas spędzony w odosobnieniu. Wpis podnosi na duchu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski klub okradziony przez złodziei. Stracili wiele tysięcy złotych, dramatyczny apel
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osóbNie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osóbCzytaj dalej


Robert Lewandowski trenuje w domu. Towarzyszą mu żona i córeczka

Z powodu pandemii koronawirusa życie w wielu aspektach wręcz zamarło. Wielu ludzi nie może funkcjonować normalnie bądź też zmuszonych jest znacznie zmienić codzienną rutyną. Jak wiadomo, wszystkie niemal rozgrywki piłkarskie na świecie są zawieszone, a zawodnicy trenują indywidualnie w swoich domach. Jednym z takich zawodników jest Robert Lewandowski, który dochodzi do siebie po kontuzji odniesionej w starciu ⅛ finału Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn. Gdyby nie przerwano zmagań w Bundeslidze, prawdopodobnie już moglibyśmy oglądać “Lewego” ponownie na boiskach. Tymczasem z uwagi na sytuację spędza on czas w domu w towarzystwie rodziny.

Bokser przebił Roberta Lewandowskiego. Przekaże ogromną sumę na walkę z epidemiąBokser przebił Roberta Lewandowskiego. Przekaże ogromną sumę na walkę z epidemiąCzytaj dalej


Najpopularniejsza para polskiego sportu opublikowała inspirujący wpis

Podobnie jak codzienne zajęcia naszego najlepszego napastnika, zmianie uległy również obowiązki zawodowe jego małżonki Anny. Przez to, popularna para, może spędzać razem znacznie więcej czasu niż zazwyczaj. Państwo Lewandowscy postanowili opublikować specjalny post, okraszony wspólnym zdjęciem z ich córką Klarą. We wpisie, który możemy przeczytać pod fotografią, Anna Lewandowska zwróciła uwagę, jak ważne w tych trudnych chwilach jest, by mieć wokół siebie najbliższych.

- Najważniejsze, że jesteśmy razem. Doceniajmy to, choć nic nie jest takie samo... Dużo siły dla wszystkich - napisała Anna Lewandowska na swoim koncie w serwisie Instagram.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć
  2. Ogromny smród spalenizny na Pradze-Południe. Co się dzieje?
  3. Pilne doniesienia z Niemiec. Wiemy już, kiedy wróci Bundesliga, ekspert nie ma wątpliwości
  4. Noriaki Kasai Zakończy karierę? Japoński skoczek poinformował o swojej decyzji
  5. Gwiazdor Legii mógł wrócić po latach do Warszawy. Jedyne co chciał, to mieszkanie i samochód
  6. Biedronka znalazła sposób na ominięcie limitu osób. Wielkie zmiany już w ten weekend

Żródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News