Robert Lewandowski początki
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 6 Maja 2020

Robert Lewandowski ujawnił kulisy początków związku z Anną. Prawda właśnie wyszła na jaw, wiemy jak się poznali

Robert Lewandowski dopiero po wielu latach postanowił wraz ze swoją żoną ujawnić informację o tym, jak wyglądały początki ich związku. Wiele zależało tam dość niespodziewanie od przypadku. Nie wszyscy wiedzą, ale mało brakowało, by dzisiejszy kapitan reprezentacji Polski oraz gwiazda fitness nigdy się nie poznali.

Robert Lewandowski postanowił opowiedzieć publicznie wraz ze swoją małżonką o tym, jak wyglądały początki ich związku. Dziś oboje uchodzą za jedną z najbardziej znanych polskich par, jednak niewiele osób wie, że niewiele brakowało, by oboje wcale się nawet nie poznali. Zadecydował tak naprawdę jedynie przypadek, jednak dziś oboje na pewno są z niego bardzo zadowoleni.

Nie da się ukryć, że kiedyś życie Roberta i Anny Lewandowskich wyglądąło zupełnie inaczej i oboje przeszli nieprawdopodobną drogę, w trakcie której przechodzili różne kłopoty, jednak teraz są prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną polską parą na świecie. Poznaliśmy szczegóły ich znajomości, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Tragiczny wypadek na trasie S8. Zginął kierowca i 11-letnia dziewczynka
Polscy fani usłyszeli przerażające wiadomości. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, podziwiały go miliony PolakówPolscy fani usłyszeli przerażające wiadomości. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, podziwiały go miliony PolakówCzytaj dalej

Robert Lewandowski ujawnił całą prawdę

Robert Lewandowski i Anna Stachurska poznali się na obozie warszawskiej AWF na Mazurach, lecz niewiele brakowało, by oboje nie spotkali się wcale. Wszystko przez to, że piłkarz dojechał tam zaledwie na jeden dzień. Ostatecznie trenująca wówczas karate Anna zrobiła na nim tak wielkie wrażenie, że postanowił starać się o nią nawet po powrocie do Warszawy.

Oboje wspominają, że tamte lata były dla nich trudne. Jak przyznaje Robert Lewandowski, sam jeździł wówczas Fiatem Bravo, a jego obecna żona - Matizem, a gdy przytrafiały się problemy techniczne, nie zawsze starczało na naprawę. Tytaniczna praca piłkarza na treningach sprawiła jednak, że ostatecznie udało mu się zapracować na coraz lepsze zarobki w kolejnych klubach.

Adam Małysz ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Otrzymał propozycję, która zwaliła go z nógAdam Małysz ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Otrzymał propozycję, która zwaliła go z nógCzytaj dalej

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska - tego nie wiedzieliście!

Co ciekawe, gdy Anna Lewandowska poznała swojego przyszłego męża, nie mogła uwierzyć w to, że jest piłkarzem. Jak sama wspomina, była przekonana, że młody Robert trenuje tenis lub balet! Tego typu doniesienia dziś mogą przywoływać jedynie uśmiech, lecz zarówno Robert Lewandowski, jak i Anna Lewandowska potwierdzili je w rozmowie z "Faktem".

źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzecznik rządu o trzecim etapie znoszenia obostrzeń. Podał termin, wielu się ucieszy
  2. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Jak dostać się do fryzjera? Wizyty w salonach ulegną ogromnym zmianom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News