Robert Lewandowski
facebook.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Maja 2020

Mama Anny Lewandowskiej zdradziła tajemnicę narodzin wnuczki. Padły mocne słowa, "Bardzo się martwiłam"

Robert Lewandowski został wczoraj tatą po raz drugi. Mała Laura przyszła na świat środowym porankiem, a jej narodziny spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem mediów w całej Polsce. Całą prawdę na temat narodzin wnuczki wyznała jego teściowa. Tak szczerej relacji na temat narodzin dziecka ze świecą szukać.

Robert Lewandowski może powiedzieć o tym, że obecny rok jest dla niego bardzo udany. Piłkarz Bayernu Monachium oprócz świetnej gry w klubie został tatą po raz drugi. Radosna wiadomość została przekazana przez piłkarza wczoraj, a teraz na temat narodzin dziecka postanowiła wypowiedzieć się jego babcia. Teściowa reprezentanta Polski udzieliła kilku wypowiedzi, w których nie brakuje szczegółów na temat porodu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Smutna wiadomość dotarła do Polski. Legendarny gwiazdor przegrał z chorobą. Umierał na oczach żonySmutna wiadomość dotarła do Polski. Legendarny gwiazdor przegrał z chorobą. Umierał na oczach żonyCzytaj dalej

Robert Lewandowski został tatą po raz drugi. Jego rodzina promienieje z radości

Narodziny dziecka w rodzinie zawsze są powodem wielkiej radości. Iwona Lewandowska, która wychowała polskiego mistrza sportu nie może ukryć, że zostanie babcią po raz trzeci w swoim życiu przyjęła z wielką radością. Swoje słowa na temat porodu wyraziła także jego teściowa - Maria Stachurska, która wyznała, że martwiła się o sam poród, ponieważ narodziny Klary przebiegły w dość ciężkich warunkach.

- Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi. W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam, dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I 40 minut później pojawiła się na świecie Laura - mówi Maria Stachurska w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Legendarny gracz wciąż nie może wybaczyć Jerzemu Dudkowi. Gdy go widzi, wyrzuca telefon z rękiLegendarny gracz wciąż nie może wybaczyć Jerzemu Dudkowi. Gdy go widzi, wyrzuca telefon z rękiCzytaj dalej

Teściowa Roberta Lewandowskiego wyznała wielki sekret

Mama Anny Lewandowskiej postanowiła w trakcie rozmowy z PAP-em powiedzieć, czemu rodzice dziecka zdecydowali się nadać dziewczynce imię Laura.

- Zarówno Ani, jak i Robertowi zawsze podobało się to imię. Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają - przekonuje dumna babcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe wnioski WHO ws. koronawirusa. Chodzi o dzieci
  2. Tragiczny wypadek na placu rozładunkowym. Koparka zabiła młodego mężczyznę
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Prawo jazdy: oblany egzamin powtórzysz tego samego dnia. Do jednego polskiego miasta ściągają z całego kraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News