Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Października 2020

Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze

Robert Lewandowski przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed kolejnymi meczami w Lidze Narodów. W związku z naszym najlepszym piłkarzem wiele się dzieje jednak także poza boiskiem. Jak podaje portal Interia, “Lewy” wynajął najlepszego prawnika w Polsce i zamierza w sądzie walczyć o swoje dobre imię w związku z niedawnymi oskarżeniami swojego byłego menedżera Cezarego Kucharskiego.

Robert Lewandowski idzie do sądu. Kapitan naszej reprezentacji i gwiazda Bayernu Monachium ma dość oskarżeń ze strony swojego byłego menedżera Cezarego Kucharskiego i zamierza walczyć o swoje dobre imię przed sądem. Wynajął w tym celu cenionego prawnika.

Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddechZ ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddechCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?


Robert Lewandowski walczy z Kucharskim, idzie do sądu

Kilka tygodni temu niemiecki “Der Spiegel” podał informację, że Cezary Kucharski, były menedżer Roberta Lewandowskiego domaga się od niego wielkiego odszkodowania. Kucharski zarzucił swojemu dawnemu klientowi nieprawidłowości w prowadzeniu spółki RL Management i wyprowadzenie z niej pieniędzy na polskie konta z pominięciem niemieckiej skarbówki.

Nieprawidłowości miały dotyczyć także umowy zawartej rzekomo w 2008 roku między agentem i zawodnikiem na temat praw reklamowych dotyczących Lewandowskiego. Na jej mocy Kucharski miał zagwarantować sobie zyski z takowych benefitów aż do 2030 roku.

Cezary Kucharski złożył pozew do sądu w Warszawie i domaga się od piłkarza 9 milionów euro, czyli blisko 40 milionów złotych. Z informacji portalu Interia wynika, że Lewandowski nie zamierza dłużej słuchać publicznych oskarżeń i zamierza rozstrzygnąć spór w sądzie. W tym celu wynajął cenionego prawnika.

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej


Oświadczenie rzecznika Roberta Lewandowskiego

- Informujemy, że w związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach publicznymi atakami Pana Cezarego Kucharskiego wymierzonymi w Roberta Lewandowskiego oraz jego Rodzinę, podjęte zostały zdecydowane kroki prawne. Robert Lewandowski wyznaczył prof. Tomasza Siemiątkowskiego jako swojego adwokata, który będzie reprezentował go i jako jedyny udzielał informacji medialnych w tym zakresie. Uprzejmie prosimy o umożliwienie Robertowi Lewandowskiemu skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzących meczów Reprezentacji Polski - przekazała osoba reprezentująca kapitana naszej kadry.

Wynajęty przez Roberta Lewandowskiego adwokat, prof. Tomasz Siemiątkowski cieszy się w naszym kraju sporym uznaniem i jest uznawany za jednego z najlepszych fachowców. Pozostaje nam zatem czekać na rozwój sytuacji i odpowiedź Cezarego Kucharskiego, a o tym, kto ma rację, zadecyduje ostatecznie sąd.

Źródło: Interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mistrz świata w parkowaniu. Kto temu kierowcy BMW dał prawo jazdy?
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News