Robert Lewandowski decyzja
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 7 Listopada 2019

Wiemy już, kiedy decyzja ws. operacji Lewandowskiego. Polak opowiedział o wszystkim dziennikarzom

Robert Lewandowski nie ukrywa, że od dłuższego czasu gra z kontuzją. Polski napastnik ma spory problem z przepukliną pachwinową. Teraz zdecydował się opowiedzieć o swojej dolegliwości mediom.

Robert Lewandowski od kilku tygodni musi starać się grać w piłkę pomimo bolesnego urazu. Polak radzi sobie świetnie i jest jedynym wyróżniającym się piłkarzem Bayernu w tym sezonie, jednak mimo wszystko drużyna wciąż ma spore problemy z wygrywaniem. W związku z tym pracę stracił Niko Kovac, a niewykluczone, że zespół straci także na jakiś czas naszego napastnika.

Wszystko przez przepuklinę pachwinową, z którą musi grać reprezentant Polski. W niedawnej wypowiedzi dla niemieckich mediów wyznał on, kiedy podejmie decyzję w sprawie przeprowadzenia operacji. Jeszcze niedawno niemal pewna była jego nieobecność podczas spotkań reprezentacji Polski, jednak teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej i najpewniej do zabiegu dojdzie później.

Władze Fame MMA pozwały chorego 12-latka. Żądają od niego 2,5 miliona złotychWładze Fame MMA pozwały chorego 12-latka. Żądają od niego 2,5 miliona złotychCzytaj dalej

Robert Lewandowski przejdzie operację

- Robert ma drobną sprawę do załatwienia, ale to raczej kosmetyka. Wydaje mi się jednak, że stanie się to pod koniec roku, a teraz będzie do dyspozycji Jerzego Brzęczka - twierdził niedawno Zbigniew Boniek. Prezes PZPN był przekonany, że nasz najlepszy zawodnik będzie do dyspozycji selekcjonera w trakcie spotkań z Izraelem oraz Słowenią, które zakończą eliminacje Euro 2020.

Teraz dowiadujemy się, że niebawem zapadnie decyzja w sprawie ważnego zabiegu. Robert Lewandowski musi przejść go do końca roku, by być w pełni dyspozycji podczas Euro 2020, ale jak sam twierdzi, ostatecznie zadecyduje o wszystkim już w niedzielę. To właśnie wtedy ma bowiem pojawić się na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Warszawie i przeprowadzić ważną rozmowę. Polak powiedział o swoich planach niemieckim mediom.

Nasz napastnik będzie rozmawiać z lekarzami, którzy mają go dokładnie przebadać i polecić mu optymalny termin zabiegu. Prawdopodobnie dojdzie do niego w końcówce tego roku. Liczymy na to, że Robert Lewandowski nie ominie przez to wielu spotkań i będzie mógł znów grać na najwyższym poziomie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News