Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Maja 2020

Robert Lewandowski zrobił Annie cudowną niespodziankę po porodzie. O takim mężu marzy każda kobieta (FOTO) 

Robert Lewandowski może być pierwszym polskim reprezentantem, który wróci do gry po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Na razie jednak głowę snajpera Bayernu Monachium zaprząta co innego. Dwa dni temu po raz drugi został ojcem i z tej okazji postanowił swojej żonie sprawić niesamowity prezent.

Robert Lewandowski i jego żona Anna doczekali się narodzin drugiego dziecka. Mała Laura wraz z mamą opuściły już szpital i wróciły do domu. Na miejscu czekała na nie cudowna niespodzianka. Jej autorem był oczywiście kapitan naszej reprezentacji.

Kamil Grosicki opływa w luksusy. Jego dom z wielkim basenem jest niesamowity (FOTO)Kamil Grosicki opływa w luksusy. Jego dom z wielkim basenem jest niesamowity (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Robert Lewandowski przygotował niespodziankę dla swojej żony

Kibice od tygodni czekają na powrót Roberta Lewandowskiego i jego kolegów do gry. Bundesliga może być pierwszą z czołowych lig Europy, która skutecznie wznowi przerwane z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki. Nim to się jednak stanie, fani najlepszego polskiego piłkarza mają inne powody do radości. Napastnik Bayernu Monachium przed dwoma dniami po raz drugi został ojcem.

W środę na świat przyszła mała Laura, druga córeczka Roberta i Anny Lewandowskich. Małżonka napastnika Bayernu Monachium bardzo szybko odzyskuje siły po porodzie i wyszła już ze szpitala razem z dzieckiem. W domu najpopularniejszej sportowej pary Polski na słynną trenerkę czekała nie lada niespodzianka. Jej mąż postanowił zgotować ich nowonarodzonej córce fantastyczne powitanie, ale i sprawić radość swojej ukochanej.

Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)Czytaj dalej


Niejedna kobieta może zazdrościć Annie Lewandowskiej partnera

Po powrocie ze szpitala Anna Lewandowska zastała w domu jej i Roberta piękną dekorację przygotowaną na powitanie najnowszego członka ich rodziny. Trzeba przyznać, że polskiemu gwiazdorowi Bayernu nie brakuje kreatywności. “RL9” ułożył ze złotych baloników wielki napis “Laura” witający jego córkę, a dla swojej małżonki przygotował ogromny bukiet czerwonych róż.

Robert Lewandowski

Jak widać, Lewandowski jest perfekcjonistą nie tylko na piłkarskim boisku. Piłkarz potrafi fantastycznie okazywać uczucia i z pewnością nie jedna fanka, widząc fotografię opublikowaną na Instagramie, zaczęła zazdrościć pani Annie takiego partnera.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News