Robert Lewandowski
MIGUEL A. LOPES/AFP/East News
Autor Piotr Mika - 8 Października 2020

Robert Lewandowski szantażowany przez swojego menadżera? Działacz chciał wymusić na nim grube miliony

Robert Lewandowski w ostatnim czasie miał wiele pozaboiskowych problemów. Jego były agent, Cezary Kucharski, złożył pozew do sądu domagając się odszkodowania od Lewandowskiego, a niemieckie media donosiły, że polski piłkarz działał na szkodę niemieckiego państwa nie odprowadzając podatków. Teraz okazuje się, że Kucharski miał od dłuższego czasu szantażować kapitana reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski mimo wielu oskarżeń w jego stronę gra jak z nut. Teraz jednak polski piłkarz zrobił krok dalej w walce o dobre imię i zatrudnił znanego prawnika, który ma go reprezentować w sporze z Kucharskim. Niedawno wyszło również na jaw, że były agent piłkarza miał go szantażować.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech
  2. Chodził po Wadowicach przebrany za Jana Pawła II. Ludzie klękali i modlili się
  3. Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał
Chuligani znęcali się nad bezdomnym mężczyzną. Nagle do akcji wkroczył słynny piłkarz i zrzedły im miny (FOTO)Chuligani znęcali się nad bezdomnym mężczyzną. Nagle do akcji wkroczył słynny piłkarz i zrzedły im miny (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski był szantażowany?

Konflikt z Cezarym Kucharskim i sprawa rzekomo niepłaconych podatków przez polskiego napastnika są ze sobą ściśle powiązane. Jak informowaliśmy wczoraj, polski zawodnik wynajął prof. Tomasza Siemiątkowskiego, który ma reprezentować Lewandowskiego w sporze z Kucharskim. Teraz okazało się, że ta sprawa może być dużo poważniejsza.

Jak donosi "Super Express" konflikt pomiędzy oboma panami trwał już od wielu miesięcy, a Cezary Kucharski miał domagać się od kapitana reprezentacji kilkudziesięciu milionów złotych. Były agent "Lewego" twierdził, że ma materiały które go obciążają w sprawie oszukiwania niemieckiej skarbówki. Kucharski miał obiecać Lewandowskiemu, że jeśli ten zapłaci, to zachowa te materiały dla siebie.

Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Sprawa skończy się w sądzie

Nowy adwokat Roberta Lewandowskiego potwierdza, że sytuacja robi się coraz bardziej poważna. - Mogę potwierdzić, że jestem pełnomocnikiem Roberta Lewandowskiego. Sprawa jest bardzo poważna. Na tym etapie mogę stwierdzić tyle, że Robert Lewandowski będzie w tej sprawie współpracował z prokuraturą. To jest dla nas oczywiste – powiedział w rozmowie z Super Expressem prof. Tomasz Siemiątkowski.

Gazeta twierdzi również, że istnieją bardzo mocne dowody na to, że Robert Lewandowski był szantażowany przez Kucharskiego. Na wyjaśnienie całej sprawy będziemy musieli jeszcze poczekać, ale może to być jeden z najgłośniejszych sporów w polskiej piłce od wielu lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Wielkie wzmocnienie rywali grupowych Lecha. Były gwiazdor Arsenalu blisko legendarnego klubu
  4. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka
  5. Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze
  6. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia

SURÓWKA Z OGÓRKÓW, KTÓRA STRĄCI Z PODIUM MIZERIĘ<

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News