Robert Lewandowski ciążą
Robert Lewandowski Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 8 Listopada 2019

Robert Lewandowski skrytykowany przez polską celebrytkę. Wszystko przez ogłoszenie ciąży

Robert Lewandowski cieszy się ogromnym szacunkiem ze strony wszystkich Polaków, jednak okazuje się, że nie wszyscy doceniają każdy jego krok. Jedna z celebrytek postanowiła ostro skrytykować go za ostatni mecz.

Robert Lewandowski w tym sezonie spisuje się prawdopodobnie najlepiej od kiedy zaczął profesjonalnie grać w piłkę. Kapitan naszej reprezentacji gra fenomenalnie, zdobywa kolejne bramki i ratuje Bayern Monachium z licznych opresji. Wiele wskazuje na to, że Polak doczeka się docenienia w postaci wysokiego miejsca w klasyfikacji Złotej Piłki. Nie każdy chwali go jednak bezkrytycznie.

Jedna z celebrytek postanowiła skrytykować naszego najbardziej znanego piłkarza za jego ostatnie zachowanie w trakcie meczu Ligi Mistrzów. Jak wiadomo, Robert Lewandowski poprzez charakterystyczną cieszynkę ogłosił wówczas światu, że wraz z żoną Anią spodziewają się dziecka. Gwiazda uważa jednak, że nie powinien robić tego we właśnie taki sposób.

Legendarny zawodnik ujawnia sekret talentu Cristiano Ronaldo. Legendarny zawodnik ujawnia sekret talentu Cristiano Ronaldo. "Nigdy nie widziałem, by ktoś tak robił"Czytaj dalej

Robert Lewandowski skrytykowany za cieszynkę

Jedna ze znanych dziennikarek działająca również w mediach społecznościowych postanowiła skrytykować Roberta Lewandowskiego za decyzję o ogłoszeniu światu swojego ojcostwa poprzez cieszynkę po strzeleniu gola. Jak uważa kobieta, nie powinien on robić tego samego po raz drugi, bo jej zdaniem jest to pewna oznaka braku szacunku wobec własnej żony.

- No ej... a dlaczego w tym małżeństwie ambasadorem brzucha jest on? Ona nie piśnie słowa, póki on nie strzeli gola. Za pierwszym razem wzruszył mnie jego gest. Za drugim wkurzył. Z szacunku do autonomii wizerunkowej żony, o którą ona też ciężko walczy, mógł oddać jej przekazanie tej nowiny - pisze na Instagramie Malina Błańska, która jest wyraźnie zdziwiona takim gestem.

Robert Lewandowski z kolejnym golem

Sam Robert Lewandowski najprawdopodobniej nie przejmuje się jednak słowami krytyki. Jest ich bardzo mało w porównaniu z komentarzami tych, którzy gratulują jemu i jego żonie i życzą im dużo szczęścia w najbliższych miesiącach, które zapowiadają się wyjątkowo ekscytująco.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News