Robert Lewandowski
Instagram.com/_rl9
Autor - 9 Września 2020

Robert Lewandowski wyjął z portfela fortunę. O takim bogactwie można wyłącznie śnić, niesamowite

Robert Lewandowski od wielu lat wzorowo prowadzi zarówno swoją karierę sportową jak i interesy pozasportowe. Polak zdecydował się niedawno wziąć udział w wielomilionowej inwestycji, która właśnie się rozpoczęła. O takim bogactwie wielu może tylko pomarzyć.

Robert Lewandowski rok 2020 może zaliczyć do udanych, mimo że cały świat przeżywa kryzys związany z panującą pandemią koronawirusa. Zarówno sportowo, jak i biznesowo Polak wciąż idzie do przodu, a efekty jego przedsięwzięć będziemy mogli oglądać już niedługo.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pękamy z dumy. Polacy wygrali z Rosją, jesteśmy na autostradzie na Euro, piękny mecz Biało-czerwonych
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Justyna Żyła znów bezlitosna dla Piotra Żyły? Tym razem ma chodzić o ich dzieci, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Justyna Żyła znów bezlitosna dla Piotra Żyły? Tym razem ma chodzić o ich dzieci, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski inwestuje ogromną fortunę

Całkiem niedawno polskie media obiegła wiadomość o tym, że Robert Lewandowski wraz z innymi inwestorami planuje budowę wyjątkowej restauracji w Giżycku, która ma mieścić się na... jeziorze Niegocin, nad którym leży to turystyczne miasto. Koszty tej budowy są astronomiczne.

Jak podają media, cała inswestycja kosztować będzie aż 71 mln złotych. Oczywiście, napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski nie finansuje tego projektu samodzielnie. Przedsięwzięcie jest finansowane przez cztery firmy, z czego w jednej z nich udziały ma właśnie Robert Lewandowski. Co więcej, inwestorzy uzyskali 41 mln dofinansowania od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Ewa Chodakowska pokazuje swoje wdzięki zupełnie bez ubrań i kpi z Anny Lewandowskiej? Padły ostre oskarżenia (FOTO)Czytaj dalej

Pierwsza łopata już wbita

Jak informują media, budowa obiektu już się rozpoczęła, o czym mówił burmistrz Giżycka w rozmowie z WP SportweFakty. - Do końca tego tygodnia planujemy domówić się z wykonawcą w kwestii zaplecza budowy. Wystąpił do nas z oficjalną prośbą o wynajęcie miejsca na takie zaplecze. Można powiedzieć, że wbicie takiej symbolicznej łopaty jest już za nami - powiedział Wojciech Iwaszkiewicz.

Pierwszy etap budowy, czyli platforma, na której znajdować się będzie restauracja, powinien zostać sfinalizowany do końca tego roku. Lokal ma bazować na daniach przygotowywanych ze świeżo łowionych ryb, jednak znajdą się tam również takie atrakcje jak: możliwość samodzielnego przygotowania dań pod okiem profesjonalnych kucharzy, a także możliwość obserwowania tego, jak szykowane będą nasze posiłki.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ruszyły kontrole z PIP, zapukać mogą i do ciebie. Najwyższa kara wynosi aż 30 tys. zł
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Wielkie zmiany w świecie skoków narciarskich. Polacy będą musieli się do nich przyzwyczaić
  4. Kamil Stoch ujawnił, że w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat. Zatrważające wyznanie poruszyło fanów
  5. Były reprezentant Polski oburzył tysiące Polaków na Twitterze. Jego słowa wprowadzają w osłupienie
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

NOWE ŚLEDZTWO! Aktywista zatrudnił się na największej fermie norek w Polsce!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News