Robert Lewandowski
LASZLO SZIRTESI/AFP/East News
Autor Piotr Mika - 9 Października 2020

Robert Lewandowski szantażowany przez swojego agenta? Pojawiły się nowe fakty w sprawie

Robert Lewandowski, oskarżany niedawno o oszukiwanie niemieckiej skarbówki i pozwany przez swojego byłego agenta, postanowił przejść do kontrofensywy. Już wczoraj wyszło na jaw, że polski piłkarz mógł być szantażowany przez Cezarego Kucharskiego. Teraz pojawią się nowe fakty w tej sprawie.

Robert Lewandowski z pewnością nie ma za sobą łatwych dni. Polak został oskarżony m.in. o antydatowanie umowy, co pozwoliło mu uniknąć płacenia wysokich podatków w Niemczech. "Lewy" został również pozwany przez swojego byłego agenta, Cezarego Kucharskiego, który domaga się od nie 39 mln złotych. Kapitan reprezentacji nie zamierza jednak mu ulegać i sam oskarża Kucharskiego o szantaż.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski ma dowody na bycie szantażowanym?

Sensacyjną informację na temat wielkiego konfliktu pomiędzy byłymi współpracownikami podał wczoraj "Super Express". Jak mogliśmy się dowiedzieć, Robert Lewandowski wynajął cenionego prawnika, prof. Tomasza Siemiątkowskiego, który będzie od teraz reprezentował go w sporze z Cezarym Kucharskim.

Okazuje się bowiem, że były agent piłkarza miał go szantażować przez ostatnie miesiące i domagać się kilkudziesięciu milionów złotych. - W tej chwili mogę jedynie powiedzieć, że sprawa jest bardzo poważna. Na tym etapie mogę stwierdzić, że Rober Lewandowski będzie w tej sprawie współpracował z prokuraturą. To jest dla nas oczywiste - mówił w rozmowie z "Super Expressem" prof. Siemiątkowski.

Córka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie wytrzymała. Kiedy była małą dziewczynką, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Nowe informacje w sprawie Lewandowskiego

Jak podaje "Super Express" Robert Lewandowski zebrał twarde dowody na to, że był szantażowany przez Cezarego Kucharskiego. Z informacji podawanych przez gazetę wynika, że przedstawiciele złożyli już doniesienie do warszawskiej prokuratury w tej sprawie, a śledczy otrzymali obszerne materiały dotyczące tej sprawy.

Wśród nich miał znaleźć się nawet zapis rozmowy, z której wynika, że Cezary Kucharski domagał się od Lewandowskiego kilkudziesięciu milionów złotych w zamian za milczenie i nie ujawnianie dowodów, mających świadczyć o tym, że piłkarz oszukiwał niemiecką skarbówkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Szczeniak, którego możesz nosić w kieszeni. Adopcja psa w wyjątkowy sposób, wielu może być zaskoczonych
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News