Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Maja 2020

Robert Lewandowski błysnął poczuciem humoru. Nowy film rozłożył kibiców na łopatki (WIDEO)

Robert Lewandowski stał się jedną z twarzy nowej kampanii Bayernu Monachium promującej zachowanie odpowiednich środków ostrożności w czasie pandemii koronawirusa. Napastnik reprezentacji Polski przyćmił innych kolegów występujących w specjalnym filmie i pokazał, że ma iście wyborne poczucie humoru.

Robert Lewandowski wraz z kolegami z Bayernu Monachium przygotowuje się do startu rozgrywek Bundesligi po przerwie wywołanej pandemią koronawirusa. Wcześniej Polak zdążył jednak rozbawić miliony kibiców udziałem w specjalnym wideo przygotowanym przez Bawarczyków.

Znamy datę wznowienia Ligi Mistrzów. Jeden ze znanych działaczy się wygadałZnamy datę wznowienia Ligi Mistrzów. Jeden ze znanych działaczy się wygadałCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Robert Lewandowski wziął udział w kampanii Bayernu

Jak już wiadomo, niemiecki rząd wydał zgodę na organizację spotkań piłkarskiej Bundesligi. Po przeprowadzeniu szeregu badań wśród piłkarzy i pracowników klubów, które dały zadowalające wyniki, możliwe jest ponowne rozgrywanie meczów. Już w następny weekend będziemy mogli zobaczyć na zielonej murawie kilku naszych reprezentantów, którzy występują w niemieckich drużynach.

Hitowym starciem będzie mecz pomiędzy Bayernem Monachium a Unionem Berlin.W bramce Unionu wystąpi rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie Rafał Gikiewicz. W składzie “Die Roten” nie zabraknie zapewne Roberta Lewandowskiego, który w zupełności wyleczył kontuzję, której doznał w meczu Ligi Mistrzów z Chelsea. Kapitan reprezentacji Polski już teraz po raz kolejny znalazł się na ustach wszystkich kibiców dzięki występowi w zabawnym filmie przygotowanym przez Bayern.

72-letni Arnold Schwarzenegger pokazał co potrafi. Sylvester Stallone może tylko pozazdrościć (WIDEO)72-letni Arnold Schwarzenegger pokazał co potrafi. Sylvester Stallone może tylko pozazdrościć (WIDEO)Czytaj dalej


Talent komediowy Polaka docenili kibice

Monachijczycy propagują przestrzeganie zasad ostrożności i bezpieczeństwa w czasie pandemii. Z tego właśnie powodu powstało krótkie nagranie, na którym widać jak piłkarze prezentują szereg właściwych w danej sytuacji zachowań. W klipie wystąpili Serge Gnabry, Joshua Kimmich, David Alaba i właśnie Lewandowski. Kibiców najbardziej rozbawiła właśnie scena z udziałem ostatniej dwójki ze wspomnianych piłkarzy.


Na wideo zaznaczono, że w trakcie przechodzenia kwarantanny istotne jest, by regularnie wietrzyć pomieszczenie, w którym się znajdujemy. Bayern użył prostego zabiegu, by przedstawić tę scenę. David Alaba zdjął buty, na co Lewandowski zareagował wymowną miną, sugerującą, że koniecznie trzeba otworzyć okno. Nasz kadrowicz popisał się talentem aktorskim i sporą dawką humoru. Filmik i występ Polaka bardzo spodobał się kibicom.

Źródło: Bayern Monachium

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminy
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty</li

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News