Robert Lewandowski kwarantanna
instagram - Robert Lewandowski @RL9
Autor Łukasz Kowalski - 11 Maja 2020

Robert Lewandowski musi opuścić rodzinę. Anna pożegnała go we wzruszający sposób (FOTO)

Robert Lewandowski i jego Bayern wracają na boisko. W niedzielę Bawarczycy zagrają w Berlinie przeciwko tamtejszemu Unionowi. Jednak przed wznowieniem rozgrywek piłkarze muszą udać się na przymusową kwarantannę. Anna Lewandowska pokazała jak przygotowała swojego męża na wyjazd.

Robert Lewandowski już niedługo wróci na boisko. Zgodnie z planem przygotowanym przez Bundesligę i Niemiecką Federację Piłkarską pierwsze mecze mają się odbyć już w najbliższą sobotę 16 maja. Żeby uniknąć ryzyka zakażenia, zawodnicy przed pierwszym meczem muszą udać się na kwarantannę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęściePolskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęścieCzytaj dalej

Robert Lewandowski wraca na boisko

Bundesliga podobnie jak inne rozgrywki w Europie została wstrzymana przez pandemię koronawirusa. Ostatnie spotkania w ramach ligi niemieckiej rozegrano na początku marca i niewiele wskazywało na to, żeby piłkarze mieli szybko wrócić na boiska. Jednak zarówno kluby, jak i federacja podjęły szybko próby przygotowania specjalnego protokołu bezpieczeństwa, dzięki któremu będzie możliwe wznowienie meczów Bundesligi.

W protokole bezpieczeństwa zawarto wiele ważnych kwestii. Co oczywiste mecze będą się odbywały bez udziału publiczności, kluby zostały zobligowane do udostępnienia większej ilości szatni dla zawodników, żeby ograniczyć liczbę osób przebywającą w tym samym pomieszczeniu. Dodatkowo będzie mniej chłopców do podawania piłek. W przypadku zawodnika, który będzie wchodził z ławki rezerwowych, nie będzie mu nikt mógł pomóc zmienić dresu, w którym się rozgrzewał, a dodatkowo, nikt piłkarzom nie będzie podawał napojów.

Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemJustyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z MałyszemCzytaj dalej

Anna Lewandowska przygotowała męża na kwarantannę

Władze klubów chcą w jakiś sposób zapobiec skutkom wprowadzonych obostrzeń, oczywiście wszystko w ramach ustalonych przez protokół bezpieczeństwa. Dlatego np. w Fortunie Düsseldorf postanowiono, że piłkarze będą trenować przy okrzykach kibiców puszczanych z głośników. Z kolei władze Borussii Mönchengladbach wpadli na pomysł umieszczenia na trybunach kartonowych kibiców. Każdy fan "Zebr" mógł wysłać swoje zdjęcie i za 19 euro znaleźć się na trybunach stadionu.

Dodatkowo zgodnie z tym protokołem od dzisiaj wszyscy zawodnicy 1 i 2 Bundesligi przebywają w hotelach na kwarantannie. Nie ominęło to również Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z Bayernu Monachium. O dobre przygotowanie na kwarantannę kapitana reprezentacji Polski, zadbał jego żona Anna. W opublikowanym na Instagramie zdjęciu pokazuje, co przygotowała na wyjazd dla swojego męża. Robert Lewandowski otrzymał jako wyprawkę m.in. dwie butelki smoothie i trzy paczki orzechów nerkowca.

Robert Lewandowski Anna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  2. Amerykański bombowiec przeleciał nad Polską. Huk maszyny nad Warszawą
  3. Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość
  4. Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO)
  5. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  6. Następny krok w powrocie do normalności. Dziś zostaną otwarte kolejne miejsca, wielu będzie zachwyconych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News