Robert Lewandowski
instagram.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Stycznia 2020

Niesamowity gest Roberta Lewandowskiego. Napastnik wspiera WOŚP w niezwykły sposób

Robert Lewandowski wraz z Anną Lewandowską po raz kolejny wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Najsłynniejsza polska para sportowców zdecydowała się na niesamowity gest, który wspomoże fundację Jerzego Owsiaka na kilka tysięcy złotych.

Robert Lewandowski po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Napastnik reprezentacji Polski, wraz z żoną Anną zdecydowali się na piękny gest w stronę fundacji Jerzego Owsiaka. Dzięki ich zaangażowaniu akcja charytatywna zyska kilka tysięcy złotych. Jak widać, piłkarz ma nie tylko wielki talent piłkarski, ale także wielkie serce.

Kamil Stoch zabrał głos po wczorajszym sukcesie. Komentarz naszego mistrza zdobył gigantyczną popularnośćKamil Stoch zabrał głos po wczorajszym sukcesie. Komentarz naszego mistrza zdobył gigantyczną popularnośćCzytaj dalej

Robert Lewandowski wspiera WOŚP. Piękny gest sportowca

Lewandowski, który od lat wystawia pamiątki sportowe na licytację WOŚP, zdecydował się tym razem na wystawienie na aukcji spotkania z samym sobą. Piłkarz reprezentacji Polski zaprasza kibiców na lunch i spotkanie, które można wylicytować na Allegro. Aby móc spotkać się z popularnym "Lewym" trzeba zapłacić ponad 40 tysięcy złotych, chociaż ta cena jeszcze wzrośnie, zważając na to, że aukcja potrwa do 25 stycznia.

- Robert Lewandowski po raz kolejny angażuje się w aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i oferuje spotkanie wraz z lunchem dla dwóch osób. Spotkanie może się odbyć w Warszawie lub Monachium, po ustaleniu terminu z Robertem oraz z wygranym, jednak nie później niż w roku 2020 - czytamy w opisie aukcji

Anna Lewandowska idzie śladami męża

Dużo pieniędzy dla WOŚP przyniesie także aukcja związana z osobą Anny Lewandowskiej. Najpopularniejsza polska trenerka i była mistrzyni Europy w karate udzieli indywidualnego treningu zwycięscy aukcji na Allegro. Aby móc cieszyć się spotkaniem z żoną kapitana reprezentacji Polski, trzeba zapłacić prawie 10 tysięcy złotych.

- Anna Lewandowska przekazuje na nasze aukcje wyjątkowy dar. Jest to zaproszenie na indywidualny trening z Anną Lewandowską, który odbędzie się w Healthy Center by Ann (w drugiej połowie roku) w terminie uzgodnionym przez zwycięzcę aukcji i Annę Lewandowską - głosi napis na stronie aukcji

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Puchar Świata w skokach. Awans Polaków w klasyfikacji generalnej, wielki sukces
  2. Krzysztof Piątek na dłużej na ławce Milanu. Zlatan Ibrahimović pokazał prawdziwą klasę
  3. Polski wieczór na skoczni w Predazzo. Wybitne skoki polskich skoczków, niesamowite wyniki
  4. Rywal Dawida Kubackiego zdyskwalifikowany. Sędziowie byli bezlitośni
  5. Drugi transfer Legii Warszawa staje się faktem. Wojskowi osłabiają rywala z Ekstraklasy
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News