Robert Lewandowski narażenie
Mark Greenwood/IPS/Rex Features
Autor Piotr Bernaciak - 12 Maja 2020

Niemieckie media przekazały ważne wiadomości. Pojawiły się wyniki badań dotyczące powrotu Bundesligi

Robert Lewandowski jest w trakcie przygotowań do powrotu rozgrywek Bundesligi. Kapitan naszej reprezentacji zapewne będzie od początku grał, jednak niemieckie media mają złe wiadomości dla jego fanów. Pojawił się ważny komunikat, którego nie powinniśmy bagatelizować.

Robert Lewandowski, podobnie jak wszyscy inni zawodnicy w Bundeslidze, musiał poddać się badaniom, po których przechodzi obecnie drugą kwarantannę. Ma ona na celu jednoznacznie wykluczyć możliwość zarażenia koronawirusem u któregokolwiek z uczestników spotkań. Tego typu zabieg uznano za konieczny, by liga została wznowiona już w ten weekend.

Niemieckie media przekonują jednak o tym, że to właśnie napastnicy drużyn mogą być najbardziej narażeni na zarażenie się koronawirusem. Informacje te mają być oparte na badaniach specjalistów zajmujących się rozwojem koronawirusa na całym świecie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  2. ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2
Otylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyOtylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyCzytaj dalej

Robert Lewandowski wraca do gry

Niebawem na boisko wrócą zawodnicy Bundesligi. Wśród nich znajdzie się oczywiście grono polskich zawodników, z Rafałem Gikiewiczem, Łukaszem Piszczkiem, Krzysztofem Piątkiem, Dawidem Kownackim i Robertem Lewandowskim. Jak się okazuje, trzej ostatni wymienieni są najbardziej narażeni na zakażenie koronawirusem w trakcie spotkania piłkarskiego jako napastnicy.

Zakładając, że na boisku znajduje się osoba chora, to właśnie napastnik jest zawodnikiem, który jest najbardziej narażony na kontakt z rywalem. Snajperzy zespołów dużo biegają, zmieniają swoje położenie na boisku i wchodzą w bezpośredni kontakt z wysoką liczbą rywali. To sprawia, że ryzyko naturalnie wzrasta, jak przekonują badania niemieckich specjalistów.

Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieciKamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieciCzytaj dalej

Robert Lewandowski liczy na szybki powrót do gry

Decyzja o ponownej kwarantannie ma zdecydowanie wykluczyć możliwość zakażenia u któregokolwiek z zawodników występujących w Bundeslidze, jednak nie da się w stu procentach wykluczyć możliwości zachorowania na koronawirusa. Pozostaje wierzyć w to, że rozgrywki uda się szczęśliwie doprowadzić do końca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech
  2. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  3. Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczy
  4. Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu Świata
  5. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  6. Była kultowym miejscem nie tylko dla Polaków. Teraz Janów Podlaski szura o dno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News