Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliście

Robert Lewandowski w 2018 roku po dziesięciu latach współpracy rozstał się ze swoim agentem Cezarym Kucharskim. Mówiło się wiele o konflikcie obu panów, a sprawą żyła cała piłkarska Polska. Teraz, dzięki wypowiedzi Kucharskiego, wreszcie wiemy, co poróżniło wieloletnich współpracowników. Kibice napastnika Bayernu Monachium będą zaskoczeni.

Robert Lewandowski i Cezary Kucharski przez lata tworzyli doskonały duet, który pomógł polskiemu napastnikowi wspiąć się na szczyt futbolu. Przed dwoma laty postanowili jednak zakończyć owocną współpracę, a jak się teraz okazuje, zdaniem Kucharskiego poróżniły ich pieniądze.

Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Były współpracownik Roberta Lewandowskiego nie wytrzymał. Na oczach tysięcy widzów zaczął oskarżać piłkarza
  2. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  3. Kamil Stoch grzmi przed nowym sezonem Pucharu Świata. "Cel uświęca środki", może zostać najlepszym w historii


Robert Lewandowski i Cezary Kucharski poróżnili się w ważnej kwestii

W 2018 roku wybuchła prawdziwa piłkarska bomba. Po blisko dekadzie współpracy, owocnej dla obu stron, Robert Lewandowski i jego agent Cezary Kucharski podjęli decyzję o rozstaniu się. Cała sprawa była owiana tajemnicą i mówiło się o tym, że między panami pojawił się konflikt. Nie wiedzieliśmy jednak, o co tak naprawdę poszło. Kucharski był ostatnio gościem na kanale “Futbolownia”. W rozmowie w końcu postanowił ujawnić szczegóły zakończenia pracy z najlepszym polskim piłkarzem.

- Publicznie mówię o tym pierwszy raz. Może to zabrzmieć absurdalnie, ale decydującym momentem był okres, w którym on przedłużał kontrakt z Bayernem Monachium - wyjawił były piłkarz między innymi Legii Warszawa. Zdarzenie, jakie zdecydowało jednak o ostatecznym zakończeniu współpracy, może być wręcz szokujące dla wszystkich fanów Roberta Lewandowskiego.

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcomMedia podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcomCzytaj dalej


Lewandowski żądał od swojego agenta pieniędzy

- Wtedy Lewandowski podpisał największy kontrakt w historii polskiego sportu. Pięcioletnią umowę za 100 milionów euro i zażądał, żebym zapłacił mu dodatkowe pieniądze ze swojej prowizji. Ja odmówiłem, a on odpowiedział, że w takim razie kończymy współpracę i tak się stało - zdradził Kucharski.

Od tego momentu interesami kapitana naszej reprezentacji zajmuje się Izraelczyk Pini Zahavi, który wynegocjował mu między innymi nową, lukratywną umowę z Bayernem Monachium, która będzie obowiązywać aż do 2023 roku. “Lewy” na rozstaniu z byłym menedżerem nie ucierpiał i bije kolejne strzeleckie rekordy.

Źródło: sport.interia.pl, Futbolownia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programu
  2. Niesamowite dokonanie naukowców. Sklonowali wymarłe zwierzę, liczą na przywrócenie gatunku
  3. Adam Małysz wykonał ważny telefon. Chodzi o przyszłość polskich skoków. Nie było innej możliwości
  4. Michał Pazdan zmieni klub tuż przed Euro? Obrońca podaje jeden warunek, który zmusi go do transferu
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News