Robert Lewandowski nagroda
Mark Greenwood/Rex Features
Autor Piotr Bernaciak - 12 Sierpnia 2020

Nagły zwrot akcji ws. Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego. Opadły nam szczęki, niesamowite

Robert Lewandowski kilka tygodni temu został pozbawiony szansy na zdobycie Złotej Piłki. Okazuje się, że w tej sprawie nic nie jest jednak na sto procent pewne. Głos zabrał prezes Bayernu, przekazując fanom bardzo obiecujące wieści.

Robert Lewandowski należy do najpopularniejszych sportowców na całym świecie. Polacy długo czekali na zawodnika, o którym będzie się mówić, że może regularnie walczyć o Złotą Piłkę. Bywały sezony, gdy Polacy odnosili sukcesy, jednak żaden z nich nie prezentował się tak dobrze, jak właśnie napastnik Bayernu. Mimo wszystko to on usłyszał niedawno przykrą wiadomość.

Okazało się bowiem, że Robert Lewandowski nie otrzyma Złotej Piłki za 2020 rok w związku z zarządzeniem redakcji France Football o nieprzyznawaniu nagrody w tym roku. Kibice byli wściekli, lecz okazuje się, że złość być może była jednak przedwczesna.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzję
Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski gra wyśmienicie

Kilka tygodni temu redakcja magazynu France Football ogłosiła, że w związku z przerwą pandemiczną w tym roku nie zostanie przyznana Złota Piłka. Argumentowano to tym, że nie wszyscy zawodnicy występowali w równej liczbie meczów, co miało być zwyczajnie niesprawiedliwe wobec niektórych. Kibice odpowiadali, że taka decyzja jest niesprawiedliwa wobec najlepszych w tym roku. Nie było żadnych wątpliwości, że do tej grupy zalicza się właśnie Robert Lewandowski.

Prezes Bayernu Karl-Heinz Rummenigge przyznał jednak w rozmowie z niemieckim Bildem, że rozmawiał o powrocie plebiscytu z prezydentem FIFA Giannim Infantino. Jak się okazuje, sternik światowej piłki wcale nie wykluczył zorganizowania plebiscytu pomimo wcześniejszej rezygnacji. Rummenigge dodał, że chciałby, aby to właśnie Robert Lewandowski zdobył Złotą Piłkę.

Wielka awantura z udziałem Andrzeja Gołoty. Pięściarz nagle wyjął pistolet, wszyscy byli przerażeniWielka awantura z udziałem Andrzeja Gołoty. Pięściarz nagle wyjął pistolet, wszyscy byli przerażeniCzytaj dalej

Robert Lewandowski dostał wspaniałą informację

Może więc okazać się, że złość kibiców była zupełnie przedwczesna i Robert Lewandowski niebawem sięgnie po najbardziej prestiżowe wyróżnienie w światowym futbolu. Z pewnością każdy Polak chciałby, aby tak właśnie się stało, bowiem nigdy wcześniej żaden nasz zawodnik nie sięgnął po miano najlepszego zawodnika świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europejski kraj właśnie uznał Polskę za niebezpieczną strefę. Od soboty Polaków czekają obostrzenia
  2. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Jak otworzyć policyjną blokadę z koła za pomocą długopisu. Jest to zdecydowanie prostsze niż Ci się wydaje

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News