Robert Lewandowski mecz Bośnia
ANDRZEJ IWANCZUK/Reporter
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2020

Robert Lewandowski jest już po dokładnych badaniach. Wiemy, czy zagra z Bośnią i Hercegowiną

Robert Lewandowski musiał przejść dokładne badania przed środowym meczem z Bośnią i Hercegowiną. Jego obecność w składzie byłaby ogromnym wzmocnieniem polskiej kadry. Jak się dowiadujemy, piłkarz przeszedł już konsultację medyczną.

Robert Lewandowski cieszy się wielką sympatią ze strony polskich kibiców, którzy liczą na wsparcie polskiego kapitana w najtrudniejszych momentach w reprezentacji Polski. Jak dotąd najlepszy piłkarz Europy nie zawodził oczekiwań polskich kibiców, regularnie trafiając do siatki w najważniejszych spotkaniach. Wiele osób liczyło, że uda mu się to także w starciu z Bośnią i Hercegowiną.

Sytuacja nie była jednak oczywista w związku z informacją o kontuzji, jakiej napastnik miał nabawić się podczas gry w starciu z Włochami w niedzielny wieczór w Gdańsku. Teraz jednak Robert Lewandowski jest już po dokładnych badaniach i mamy pewność co do stanu jego zdrowia przed spotkaniem z Bośniakami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Dramatyczna wiadomość obiegła polskie media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, informacje są druzgocąceDramatyczna wiadomość obiegła polskie media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, informacje są druzgocąceCzytaj dalej

Robert Lewandowski ma za sobą badania

Podczas meczu z Włochami Robertowi Lewandowskiemu nie udało się trafić do siatki, jednak Polak może mówić o sporym pechu, bowiem dodatkowo nabawił się delikatnej, ale zauważalnej kontuzji, przez którą musiał opuścić murawę. Kibice łapali się za głowy, bojąc się o stan zdrowia naszego najważniejszego piłkarza. Wygląda jednak na to, że nie ma do tego powodów.

Wszystko wyjaśniono na konferencji prasowej kadry. Wiemy, że uraz Roberta Lewandowskiego to najprawdopodobniej jedynie mocne stłuczenie, w związku z którym pojawił się dużych rozmiarów krwiak. Wszystko wskazuje jednak na to, że napastnik będzie do dyspozycji Jerzego Brzęczka na mecz z Bośnią i Hercegowiną. Czy zacznie go w pierwszym składzie - nie wiadomo.

Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportuCzytaj dalej

Robert Lewandowski musiał opuścić boisko

Na ten moment wiele wskazuje na to, że pomimo delikatnego urazu w starciu z Włochami Robert Lewandowski będzie mógł zacząć myśleć o grze w pierwszym składzie w środowy wieczór. Trzy punkty są nam absolutnie niezbędne, by zapewnić sobie utrzymanie w dywizji A.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Spotkali się tuż po narodzinach. 24 lata później ich losy przez przypadek połączyły się ponownie

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News