Robert Lewandowski mama
Instagram/Robert Lewandowski
Autor Łukasz Kowalski - 12 Listopada 2020

Robert Lewandowski kupił mamie prezent wart fortunę. Piękny gest, pani Iwona musi być zachwycona

Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Kapitan często podkreśla, że swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, a także wsparciu ze strony najbliższych, a w szczególności żonie i rodzinie. W podziękowaniu za lata wsparcia napastnik Bayernu Monachium postanowił kupić wspaniały prezent swojej mamie. Polak nie szczędził na ten cel pieniędzy.

Robert Lewandowski od początku swojej kariery mógł liczyć na wsparcie rodziców, którzy również byli sportowcami. Jego tata, Krzysztof tremował judo i piłkę nożną, a jego mama Iwona grała w siatkówkę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media przekazują tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy polski piłkarz, cieszył się wielką popularnością
  2. Nowe obostrzenia. Zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych? Najnowsze wiadomości
  3. Wielki sekret Roberta Lewandowskiego wyszedł na jaw po latach. Ojciec przed śmiercią powiedział mu jedną rzecz

Robert Lewandowski wydał fortunę na prezent dla mamy

Od małego kapitan reprezentacji Polski był skazany na uprawianie sportu. Po latach przyznał, jak bardzo w karierze piłkarza pomagają mu inne dyscypliny sportu, które trenował razem z rodzicami w dzieciństwie.

- Uprawiałem chyba wszystkie możliwe sporty. W biegach przełajowych wygrywałem wszystko do ostatniej klasy gimnazjum. Ale to był sport, którego nie lubiłem. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że nie sprawia mi to przyjemności. Wygrywam, ale nie ma uśmiechu na twarzy przed zawodami. W dniu zawodów zamiast być szczęśliwy, byłem zestresowany - opowiadał Lewandowski w rozmowie z TVP Sport.

Jeszcze zanim świat usłyszał o Robercie Lewandowskim, przytrafiły mu się trzy wielkie tragedie. Zawodnik doznał bardzo poważnej kontuzji, przez którą kontrakt z zawodnikiem zerwała Legia Warszawa. Najboleśniejsza dla piłkarza była jednak śmierć ojca w 2005 roku.

To jemu zadedykował upragniony triumf w Lidze Mistrzów w sierpniu tego roku. Po zwycięstwie napastnik Bayernu Monachium nie krył łez wzruszenia. Na pomeczowym wywiadzie ze łzami w oczach opowiadał o swoim tacie.

Wielki gest Roberta Lewandowskiego

- Ten puchar na pewno dedykuję mojej rodzinie, żonie, dzieciom, a także świętej pamięci tacie, który z pewnością na mnie patrzy i wierzył we mnie - mówił ze łzami w oczach Robert Lewandowski po wygranym finale.

Po śmierci ojca to mama stała się najważniejszą osobą w życiu Roberta Lewandowskiego. Przez wszystkie lata swojej kariery zawodnik mógł liczyć na wsparcie ze strony mamy. W jednym z wywiadów Iwona Lewandowska opowiedziała o tym, jak wychowywała syna razem z mężem.

Jak zaznaczyła, od małego Robert był uczony, że "sportowiec musi przede wszystkim być uczciwym, lojalnym człowiekiem, rozumieć innych i podzielić się z nimi sukcesem, jak zajdzie taka potrzeba". Jak przyznała, po śmierci męża nie było łatwo. - Płakałam w poduszkę, ale brałam się w garść, wiedziałam, że zwłaszcza dla Roberta jestem głównym oparciem - opowidziała.

Teraz za te wszystkie lata wsparcia napastnik reprezentacji Polski się odpłaca. Napastnik reprezentacji polski postanowił kupić swojej mamie prezent warty fortunę. Iwona Lewandowska otrzymała od swojego syna apartament w centrum Warszawy.

Jastrzabpost.pl informuje, że Robert i Anna Lewandowscy "kupili ekskluzywny apartament w centrum Warszawy. Chcieli całą rodziną być blisko siebie". Dzięki temu, kiedy piłkarz z rodziną przyjedzie z Monachium do Polski, to jego mama będzie mogła bez problemu spędzać czas ze swoimi wnuczkami: Klarą i Laurą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważna awaria w elektrowni jądrowej na Białorusi. Sąsiednie kraje żądają wyjaśnień, niepojące doniesienia
  2. Poruszające słowa właściciela spalonego mieszkania. Jego lokal został podpalony podczas Marszu Niepodległości
  3. Kamil Stoch usłyszał porażającą informację. Może być jeszcze gorzej, chodzi o nowy sezon
  4. Okropna wiadomość dla Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor Bayernu Monachium kontuzjowany, Francuz odpocznie od piłki
  5. Zbigniew Boniek skompromitował się przed milionami Polaków. Pokazano go na żywo, myślał, że nikt go nie widzi
  6. Wstrząsające nagranie. Rowerzysta był bez szans
  7. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z Rolnicy. Podlasie ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News