Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Kwietnia 2020

Jakim studentem był Robert Lewandowski? Wykładowca gwiazdy ujawnia nieznane fakty

Robert Lewandowski to najlepszy obecnie polski piłkarz. O zawodniku Bayernu Monachium kibice wiedzą niemal wszystko. Teraz zyskali kolejną porcję informacji na temat swojego idola. Jego wykładowca zdradził, jakim studentem jest jeden z najlepszych napastników piłkarskich świata.

Robert Lewandowski nie poprzestaje na piłce nożnej i dba również o swoje wykształcenie. Wykładowca kapitana reprezentacji Polski w rozmowie z serwisem sport.tvp.pl zdradził, jakie wyniki naukowe osiągał jego student.

Polski dziennikarz zaatakował Roberta Lewandowskiego. Polski dziennikarz zaatakował Roberta Lewandowskiego. "To prymitywny szpan"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ujawnił, co będzie robić po zakończeniu kariery. Wielu się zdziwi, mistrz ma zaskakujący plan
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa


Robert Lewandowski osiągnął wiele sukcesów w piłce nożnej, ale dba też o swoje wykształcenie

Napastnik Bayernu Monachium może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Warto wymienić grę w finale Ligi Mistrzów, kilka tytułów mistrza Niemiec oraz króla strzelców rozgrywek, czy też awans z reprezentacją Polski do ćwierćfinału Euro 2016. Oprócz kariery piłkarskiej, Robert Lewandowski spełnia się również na płaszczyźnie biznesowej, inwestując w kilka projektów. Oczom kibiców umyka natomiast pewnie fakt, że gwiazdor starannie dba też o swoje wykształcenie. Teraz mamy okazję poznać kilka faktów z życia Lewandowskiego-studenta, gdyż w wywiadzie dla sport.tvp.pl zdradził je Słamowir Wilk, wykładowca kapitana naszej kadry.

Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życieSyn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życieCzytaj dalej


Wykładowca “Lewego” zdradza, jakie wyniki w nauce osiągał pilkarz Bayernu

Biorąc pod uwagę tryb życia profesjonalnego piłkarza, nie dziwi fakt, że uzyskanie tytułu licencjata zajęło Robertowi Lewandowskiemu aż 10 lat. Ciągłe podróże i treningi, nie pozostawiają dużo czasu na naukę, a jednak naszemu reprezentantowi się udało. Co ciekawe tematem pracy licencjackiej Lewandowskiego był on sam. Tytuł pracy brzmiał "RL 9. Droga do sławy", a zawodnik przedstawił w niej dokładnie swoją drogę od trampkarza aż do gwiazdy Bayernu Monachium. Pracę oczywiście obronił, w dzień po wywalczeniu awansu na mundial w Rosji. Zaliczył na piątkę.

- To przykładny student. Wiedział, że jeśli do niego dzwonię, to należy odebrać, bo sprawa jest istotna. Spotykałem się z Robertem wtedy, kiedy było to możliwe. Przekazywałem mu materiały, pomagałem w kontaktach z nauczycielami akademickimi. Nie ukrywajmy jednak, że sporo zajęło mu skończenie studiów licencjackich - aż 10 lat! Ale wiemy, z czego to wynikało. Grał w Poznaniu, Dortmundzie, Monachium… - powiedział Sławomir Wilk.

W tradycyjny sposób Lewandowskiemu udało się ukończyć tylko pierwszy rok studiów. Było to w czasie gdy grał jeszcze w Zniczu Pruszków. Jego średnia ocen wynosiła wtedy 4,4. Aktualnie polski napastnik studiuje wychowanie fizyczne na specjalizacji trenersko-menedżerskiej. Czeka go zdobycie tytułu magistra.

Źródło: sport.tvp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz brutalnie zamordowany pod własnym domem w Wielkanoc
  4. Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Olśniewająca piękność, podobna do brata? (FOTO)
  5. Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPN
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News