Robert Lewandowski złota 44
screen youtube.com/złota 44
Autor Łukasz Kowalski - 14 Listopada 2020

Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Jego mieszkanie w Warszawie wygląda obłędnie, kosztowało miliony złotych (FOTO)

Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Fortuna, jaką zgromadził kapitan reprezentacji Polski, pozwala mu na zajęcie miejsca na liście najbogatszych Polaków. Na majątek zawodnika wpływ mają nie tylko jego dochody z Bayernu Monachium, ale także liczne inwestycje, jakie czyni. W tym również w nieruchomości. Lewandowski jest właścicielem jednego z najdroższych apartamentów w Polsce. Kapitan Biało-Czerwonych może liczyć na prawdziwe luksusy.

Robert Lewandowski dzięki swojej ciężkiej pracy i poświęceniu jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Osiągnięcia Polaka przekładają się także na jego zarobki. Kapitan polskiej kadry jest najlepiej opłacanym piłkarzem w Niemczech, a do tego pod względem zarobków zalicza się do ścisłej światowej czołówki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  2. Kobieta urodziła trojaczki. Kiedy lekarz zobaczył ich twarze, kolana się pod nim ugięły. Nie mógł wydusić słowa
Porażający piątek trzynastego Anny Lewandowskiej. Przeżyła chwile strachu, nie chcieli jej wypuścićPorażający piątek trzynastego Anny Lewandowskiej. Przeżyła chwile strachu, nie chcieli jej wypuścićCzytaj dalej

Robert Lewandowski opływa w luksusy w warszawskim apartamencie

Polski piłkarz, razem z żoną Anną regularnie pną się w rankingu najbogatszych Polaków. W ostatnim zestawieniu przygotowanym przez magazyn "Wprost" para zajęła 80. miejsce w Polsce, a ich majątek oszacowano na pół miliarda złotych.

Na taką fortunę składają się w dużej mierze zarobki piłkarza w Bayernie Monachium. Jednak takiego majątku Polak nie osiągnąłby bez odpowiedniego inwestowania swoich środków. Lewandowski najchętniej inwestuje pieniądze w obiecujące start-upy i w nieruchomości.

Kapitan polskiej kadry jakiś czas temu stał się właścicielem jednego z najdroższych apartamentów w Polsce. Lewandowski za ok. 35 milionów złotych kupił mieszkanie w wieżowcu Złota 44 w Warszawie.

Lewandowski może tam liczyć na całą masę przeróżnych udogodnień. Jak sam zaznaczył, wielkie znaczenie miało dla niego obecność siłowni, basenów, a także innych pomieszczeń w wieżowcu, które mogą mu pomóc w codziennym treningu.

- Zakup apartamentu w Złotej 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. w pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy - mówił Lewandowski zaraz po zakupie, cytowany przez stronę internetową spółki.

Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)Czytaj dalej

Apartament Lewandowskiego zapiera dech w piersiach

Do tego Lewandowski ma do dyspozycji symulator pola golfowego, salę kinową, a także salę z winami, gdzie zmieści się ponad 10 tysięcy butelek. Sam piłkarz podkreślał, że wybrał to miejsce, ponieważ chciał mieć w Warszawie swoje miejsce.

- Mam w Warszawie rodzinę, wielu przyjaciół i chciałem mieć tu swoje miejsce do życia. Jednak ze względu na moją aktywność sportową i mój intensywny tryb życia, mogę być w Warszawie tylko kilka razy w roku. Lokalizacja w centrum miasta, bliskość lotniska, ale też miejsc gdzie mogę spotkać się z przyjaciółmi i oczywiście piętro sportowo-rekreacyjne były dla mnie bardzo ważne - mówił Lewandowski.

- Lubię inwestować w nieruchomości, a Polska to teraz jedno z najlepszych miejsc w Europie na inwestycje. Jednak apartament w Złotej 44 będzie moim miejscem do życia na czas powrotów do Polski - powiedział napastnik reprezentacji Polski.

- Poświęcam dużo czasu na pracę i spędzam większą część roku w moim klubie w Niemczech, ale często wracam tu na mecze kadry, spotkania rodzinne i wakacje. Wieżowiec jest w świetnej lokalizacji i będzie idealnym miejscem do życia w trakcie moich pobytów w Polsce - zakończył kapitan Biało-Czerwonych.

Robert Lewandowski złota 44

Robert Lewandowski złota 44

Robert Lewandowski złota 44

Robert Lewandowski złota 44

fot.: screen youtube.com/Marek Zientecki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy chcą panować nad pogodą. Aż ciężko uwierzyć czego dokonali, ogromna rewolucja
  2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
  3. Gwiazda świata sportu pilnie przetransportowana do szpitala. Fani zamarli, potrzebował natychmiastowej pomocy
  4. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  5. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
  6. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo
  7. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News