Robert Lewandowski
insatgram.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 15 Kwietnia 2020

Robert Lewandowski może wrócić na boisko już niebawem. Głos w tej sprawie zabrała nawet Angela Merkel

Robert Lewandowski, podobnie jak inni zawodnicy Bundesligi będzie mógł już niebawem wrócić na boiska. W sprawie ewentualnego powrotu piłki nożnej na niemieckie boiska wypowiedziała się nawet kanclerz Niemiec, która przewiduje powrót piłkarzy. Co ciekawe, o ile zawodnicy dostaną pozwolenie na uprawianie sportu, o tyle kibice będą musięli jeszcze poczekać.

Robert Lewandowski już niebawem może wrócić na boisko. Wszystko wskazuje na to, że władze Bundesligi są w przededniu podania informacji o powrocie sezonu 2020/2021. Swoje zdanie w sprawie wyraziła także kanclerz Niemiec, która nie widzi problemu, aby piłka nożna wróciła już w maju.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Polska Agencja Atomistyki wydała komunikat na temat pożaru w Czarnobylu. Dotyczy on naszego kraju
Poznaliśmy ostatniego w karierze rywala Marcina Najmana. Gwiazdor przyjął wyzwanie na Fame MMAPoznaliśmy ostatniego w karierze rywala Marcina Najmana. Gwiazdor przyjął wyzwanie na Fame MMACzytaj dalej

Robert Lewandowski coraz bliżej powrotu na boisko. Władze Niemiec komentują powrót Bundesligi

Na temat powroty piłki nożnej w Niemczech wypowiedziała się Kanclerz - Angela Merkel. W trakcie specjalnej konferencji prasowej, polityk powiedziała, że już 20 kwietnia zaczną wracać sklepy i usługi, które do tej pory były zawieszone, a 4 maja uczniowie w poszczególnych landach wrócą do szkół.

Ważne, by nasi obywatele zachowywali bezpieczną odległość. Nie mamy innych możliwości. Musimy żyć z tym wirusem, dopóki nie ma na niego szczepionki. Niezwykle ważne jest zachowanie ostrożności, ponieważ problem dotyczy wszystkich - stwierdziła kanclerz Niemiec, Angela Merkel.

Do Polski dotarły najgorsze wiadomości. Nie żyje legenda piłki nożnej, przegrała długą walkę z chorobąDo Polski dotarły najgorsze wiadomości. Nie żyje legenda piłki nożnej, przegrała długą walkę z chorobąCzytaj dalej

Kibice będą musięli poczekać

Mimo że piłkarze mogą już wrócić w maju, to kibice mogą nie zobaczyć nawet początku kolejnego sezonu Bundesligi. Angela Merkel zarządziła dzisiaj, że wszystkie imprezy masowe zostają odwołane do 31 sierpnia.

Oznacza to, że pierwsze mecze Bundesligi w sezonie 2020/2021, które miały się odbyć już w sierpniu zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Chyba, że terminarz niemieckiej ligi zostanie odpowiednio przesunięty, aczkolwiek w tej sprawie nie zapadły jeszcze żadne decyzje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna granica pandemii przekroczona, każdy chciał jej uniknąć. Smutna wiadomość ze świata
  2. Pilna konferencja premiera. Morawiecki powiedział prawdę o stanie polskiej gospodarki
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Grill z rodziną dozwolony, choć z małym "ale". Od mandatu dzieli nas tylko jedna rzecz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News