Robert Lewandowski Adam Małysz
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 16 Stycznia 2020

Robert Lewandowski niczym Adam Małysz. Internauci wyśmiali pomysł polskiego gwiazdora

Robert Lewandowski postanowił zareklamować w mediach społecznościowych swój nowy produkt. Internauci momentalnie dali znać, co sądzą o jego pomyśle. Komentarze w większości nie były przychylne.

Robert Lewandowski cieszy się ogromną sympatią i szacunkiem ze strony polskich kibiców. Trzeba przyznać, że jest on najprawdopodobniej najbardziej lubianym sportowcem pochodzącym z naszego kraju. Do tego cieszy się rozpoznawalnością także pośród zagranicznych kibiców, dzięki czemu możemy obecnie uważać go za prawdopodobnie największego polskiego celebrytę.

Swoimi sukcesami Robert Lewandowski zdaniem wielu fanów przewyższył już nawet Adama Małysza. W istocie trudno jest porównywać ich dyscypliny sportu, jednak możemy z pewnością stwierdzić, że obaj panowie często są do siebie porównywani. Ostatnio jednak dzieje się tak również ze względu na działania biznesowe, co niekoniecznie mogłoby spodobać się piłkarzowi.

Nie żyje legendarny sportowiec, który zachwycał miliony. Doprowadził swojego syna do ogromnych sukcesówNie żyje legendarny sportowiec, który zachwycał miliony. Doprowadził swojego syna do ogromnych sukcesówCzytaj dalej

Robert Lewandowski poruszył kibiców niczym Adam Małysz

Robert Lewandowski jest wyjątkowo dobry nie tylko w poczynaniach boiskowych, ale również świetnie sprawdza się w biznesie. Doskonale wie on, jak spieniężyć swoją popularność, dzięki czemu na rynek trafiają często produkty sygnowane jego nazwiskiem. Dzieje się tak, jednak komentarze internautów nie zawsze są pozytywne. Niektórzy uważają pewne akcje za nietrafione.

Wiele komentarzy spowodowała... kawa Roberta Lewandowskiego, która niebawem trafi na rynek. Jest to produkt sygnowany marką RL9, która należy w pełni do naszego napastnika. Internauci momentami są wobec niego bezwzględni, twierdząc, że zachowuje się on jak Adam Małysz, który niegdyś reklamował herbatę. U wielu kibiców wywołało to jedynie uśmiech.

Robert Lewandowski reklamuje kawę

- Co będzie następne? Batoniki, jak Ania? A może blachy, tak jak Kamil Glik? - pyta retorycznie jeden z internautów, który jest rozbawiony, ale również wyraźnie zażenowany całą sytuacją.

Tego typu komentarzy jest jednak więcej. Polak musi liczyć się z tym, że wprowadzony przez niego produkt będzie wiązać się z licznymi kontrowersjami i niekoniecznie z pozytywnymi opiniami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News