Robert Lewandowski
Instagram.com/_rl9
Autor - 26 Września 2020

Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Kosztuje miliony złotych, niewiarygodne luksusy (FOTO)

Robert Lewandowski z pewnością jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników na świecie. Nie ma wątpliwości, że stać go na piękną rezydencję, w której mógłby wypoczywać. Dotarliśmy do zdjęć jednego z domów Lewandowskiego.

Robert Lewandowski nie może narzekać na brak pieniędzy. Oprócz zarabiania na boisku Polak czerpie duże zyski z kontraktów reklamowych i innych przedsięwzięć. Również Anna Lewandowska jako popularna trenerka fitness oraz właścicielka marki "Health plan by Ann" potrafi zadbać o finanse rodziny. Jak donosiły media willa w której obecnie mieszkają Lewandowscy warta jest ok. 10 mln euro.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważna kontuzja gwiazdy reprezentacji Polski. Nie zobaczymy jej na Euro w tym roku, polska piłka ręczna ma problem
  2. Mamy potwierdzenie, jutro rusza wielka blokada. Dwa dni później będzie gorzej
  3. \Polscy kibice w żałobie. Nie żyje były piłkarz kultowej polskiej drużyny, znały go tysiące Polaków
Kiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendęKiedy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Kamil Stoch, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendęCzytaj dalej

Robert Lewandowski pokazuje jak żyje

Oprócz domu w stolicy Bawarii Lewandowscy mają także posiadłość na Mazurach oraz mieszkanie w luksusowym apartamentowcu Złota 44 w Warszawie. Jednakże przez większość czasu rodzina Lewandowskich mieszka w domu w Monachium, co z racji gry 31-letniego napastnika w Bayernie nie może dziwić. Ostatnio pisaliśmy o tym, że pod posiadłością Lewandowskich pojawiła się policja, gdyż istniały podejrzenia, że ktoś chciał się włamać.

Lewandowskich nie było jednak wtedy w domu, gdyż wciąż przebywają na wakacjach. Najpopularniejsza para w Polsce nie unika udostępniania zdjęć z wnętrza swojej posiadłości, a na profilach obojga możemy znaleźć wiele fotografii pokazujących jak żyją. Często pokazywanym przez nich miejscem jest siłownia, ściśle związana z ich życiem zawodowym.

Robert Lewandowski

W domu Lewandowskich nie mogło zabraknąć również dużego telewizora, na którym córki mogą śledzić poczynania swojego taty na boisku.

Robert Lewandowski

Wrażenie robi także obszerny, jasny salon, gdzie szczególną uwagę przyciąga duża huśtawka, a także rodzinne zdjęcia rozwieszone na ścianach.

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Kucharski pozwał Roberta Lewandowskiego. Niemieckie media podają, że ma zapłacić horrendalną kwotę. Mamy odpowiedź piłkarzaKucharski pozwał Roberta Lewandowskiego. Niemieckie media podają, że ma zapłacić horrendalną kwotę. Mamy odpowiedź piłkarzaCzytaj dalej

Powrót do "szarej" codzienności

Jak wspomnieliśmy, Lewandowscy przebywają wciąż na wakacjach. Niedługo jednak będą musieli wrócić do Monachium, ponieważ Robert Lewandowski będzie musiał wrócić do treningów z pierwszą drużyną Bayernu Monachium. Polski napastnik stoi przed wyjątkową szansą zdobycia wraz z Bayernem Ligi Mistrzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Niezwykle ważne zmiany dla kierowców. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną
  3. Szalony plan organizatorów mundialu. Cała reprezentacja ma zagrać w europejskiej lidze
  4. Znamy cenę za Kyliana Mbappe. Real Madryt tylko uśmiechnął się pod nosem
  5. Banalny sposób na zwiększenie swojej emerytury. ZUS ujawnił rozwiązanie, z którego mało kto korzysta
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News