Robert Lewandowski
Rex Features/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Lipca 2020

Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?

Robert Lewandowski przebywa wraz z małżonką Anną i córkami Klarą oraz Laurą na wakacjach po wyczerpującym sezonie Bundesligi. Spokój słynnej rodziny zmąciły wiadomości, jakie napłynęły do nich z Monachium, gdzie znajduje się ich dom. Pod okazałą willą musieli pojawić się funkcjonariusze policji. Na terenie posiadłości należącej do gwiazdora Bayernu Monachium i jego rodziny, niespodziewanie włączył się alarm i dlatego konieczna była interwencja służb. 

Robert Lewandowski, który przebywa na wakacjach z rodziną, otrzymał niepokojące informacje z Monachium. W domu piłkarza aktywował się alarm na wypadek włamania. Na miejscu szybko pojawili się funkcjonariusze policji, by zbadać okoliczności zajścia.

Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęTragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny


Robert Lewandowski otrzymał niepokojące wiadomości

Napastnik Bayernu Monachium ma za sobą wyczerpujący sezon, w którym po raz kolejny sięgnął po mistrzostwo, a także Puchar Niemiec i tytuł króla strzelców rozgrywek Bundesligi. Kapitanowi reprezentacji Polski zdecydowanie należy się odpoczynek, nim w sierpniu powróci do gry, by ze swoim zespołem powalczyć także o triumf w Lidze Mistrzów. Robert Lewandowski wraz z małżonką Anną oraz córkami Klarą i Laurą, przebywają od kilku dni na wakacjach. Wypoczynek mogła im popsuć niepokojąca wiadomość z Monachium.

Portal internetowy dziennika “Bild” podał informację, że przed willą Lewandowskich znajdującej się w dzielnicy Bogenhausen pojawili się funkcjonariusze policji. Obecnych było kilku stróżów prawa w mundurach, a także kilku ubranych po cywilnemu. Powodem interwencji policji było uruchomienie się alarmu zainstalowanego w domu słynnego piłkarza i jego rodziny.

Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyPoważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyCzytaj dalej


Funkcjonariusze policji zjawili się pod domem Lewandowskiego

Zdaniem dziennikarzy “Bilda”, po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze stwierdzili, że na szczęście alarm był fałszywy i nikt nie próbował włamać się do domu Roberta Lewandowskiego. Przedstawiciel miejscowej policji Florian Hirschauer przekazał, że alarm włączył się najprawdopodobniej przez przypadek.

Robert Lewandowski

Fot. Bild.de

Źrółdo: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutna wiadomość dla seniorów. Zmieniono plany, nie mogą liczyć na wsparcie od rządu
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News