Robert Lewandowski Izrael
Instagram
Autor Piotr Bernaciak - 16 Listopada 2019

Nagła zmiana w jedenastce reprezentacji Polski. Największa gwiazda poza składem

Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach był największą gwiazdą reprezentacji Polski. Teraz jednak docierają do nas wiadomości, że zabraknie go w składzie. Nikt nie spodziewał się takiej zmiany w składzie.

Robert Lewandowski jako kapitan reprezentacji Polski występuje niemal w każdym spotkaniu, niezależnie od jego rangi. Jerzy Brzęczek do tej pory nie pozwalał sobie na to, by usadzić napastnika Bayernu Monachium na ławce, nawet w momentach, które w teorii na to pozwalały. Wiele wskazuje jednak na to, że dziś nadszedł moment, którego mało kto mógł się spodziewać.

Jeszcze dziś rano podawaliśmy informację na temat potencjalnego wyjściowego składu reprezentacji Polski. Wygląda jednak na to, że trener Jerzy Brzęczek postanowił dokonać nagłej zmiany, której dziennikarze kompletnie się nie spodziewali. Jeden ze znanych dziennikarzy podał wiadomość, że mecz na ławce rozpocznie Robert Lewandowski, choć nic na to nie wskazywało.

Biegasz na świeżym powietrzu? Smog ma ogromny wpływ na Twoją kondycjęBiegasz na świeżym powietrzu? Smog ma ogromny wpływ na Twoją kondycjęCzytaj dalej

Robert Lewandowski nie zagra z Izraelem?

Nikt nie mógł spodziewać się, że Jerzy Brzęczek zechce zostawić Roberta Lewandowskiego na ławce w przedostatnim meczu eliminacji. W końcu to właśnie on w ostatnich miesiącach ciągnął Bayern i reprezentację Polski, wielokrotnie rozstrzygając losy spotkania na korzyść swoich drużyn. Wygląda jednak na to, że selekcjoner zamierza dać Polakowi odpocząć.

W związku z tym niemal na pewno napastnikiem od samego początku będzie Krzysztof Piątek. Napastnik Milanu otrzyma kolejną szansę na przełamanie swojej złej passy trwającej właściwie od początku tego sezonu. To właśnie Piątek rozpoczął strzelanie w meczu z Izraelem w poprzednim sezonie i wiele wskazuje, że dzisiaj również otrzyma taką misję.

Robert Lewandowski może opuścić dzisiejszy mecz

Informację na temat nieobecności naszego kapitana podał na Twitterze Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty, który niebawem obejmie władzę w Przeglądzie Sportowym. Mecz rozpocznie się już o 20.45.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biegasz na świeżym powietrzu? Smog ma ogromny wpływ na Twoją kondycję
  2. Wypadek Roberta Kubicy na treningu przed GP. Rozbicie ma fatalne konsekwencje
  3. Obrzydliwe zachowanie kibiców podczas meczu el. Euro 2020. Sędzia przerwał spotkanie
  4. Absolutny kopciuszek awansował na Euro pierwszy raz w historii. Szalona radość kibiców [WIDEO]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News