Robert Lewandowski wywiad
YouTube - TVN
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Robert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię. Po latach zdradził przykre szczegóły śmierci

Robert Lewandowski po wielu latach milczenia zdecydował się opowiedzieć o rodzinnej tragedii, która dotknęła go na początku jego kariery w świecie futbolu. Nikt nie spodziewał się tak przejmujących słów ze strony kapitana naszej drużyny narodowej.

Robert Lewandowski osiągnął ogromny sukces dzięki tytanicznej pracy, która została zauważona już podczas jego gry w Zniczu Pruszków. Młody napastnik pokazywał niesamowity talent i wspierał go podczas treningów, dzięki czemu dziś jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy świata. Mało jest zawodników, którzy wzbudzają praktycznie jedynie pozytywne emocje i nie mają hejterów.

Pomimo tego, że Robert Lewandowski dziś jest uwielbianym piłkarzem, a dla wielu wręcz bohaterem, i może spełniać swoje marzenia, to jego życie nie zawsze było tak kolorowe jak teraz. Po latach kapitan naszej drużyny narodowej postanowił opowiedzieć o sytuacji, która na zawsze odmieniła jego życie. Do tej pory nie mówił o niej z takimi szczegółami.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Polska na szarym końcu Europy w ilości przeprowadzanych testów
Złe wieści dla Krzysztofa Piątka. Może mieć problemy z utrzymaniem miejsca w składzieZłe wieści dla Krzysztofa Piątka. Może mieć problemy z utrzymaniem miejsca w składzieCzytaj dalej

Robert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię

Robert Lewandowski pochodził ze sportowej rodziny i zdaniem wielu był skazany na to, by również rozpocząć karierę. Od najmłodszych lat wspierali go rodzice. Do prawdziwej tragedii doszło, gdy ojciec naszego napastnika nagle zmarł. Przez lata Robert Lewandowski nie chciał wypowiadać się w sprawie wyjątkowo przykrego wydarzenia ze swojego życia, jednak teraz zdradził szczegóły.

- Musiałem z dnia na dzień z chłopaka stać się mężczyzną. Ja nie byłem na to gotowy i musiałem sobie z tym poradzić - mówi Robert Lewandowski na temat śmierci ojca, który zmarł, gdy piłkarz miał zaledwie szesnaście lat. Nie da się ukryć, że odejście tak bliskiej osoby w młodym wieku musiało być koszmarem.

Gwiazda świata piłki nożnej zdradziła jeszcze jeden szczegół, którego do tej pory nie wiedzieliśmy na temat śmierci jego ojca. Nowa informacja może mieć wiele wspólnego z przyczyną odejścia taty Lewandowskiego.

Nie żyje piłkarski mistrz świata. Zmarł z powodu zarażenia COVID-19Nie żyje piłkarski mistrz świata. Zmarł z powodu zarażenia COVID-19Czytaj dalej

Robert Lewandowski zdradził ważny szczegół

- Lubił napić się alkoholu, wtedy wypił za dużo. Zapomniał wziąć tabletek. Zasnął, już się nie obudził. Mam nadzieję, że przynajmniej nie cierpiał - dodał Robert Lewandowski, zwracając uwagę na to, co mogło być przyczyną śmierci swojego ojca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Polscy naukowcy stworzyli przełomowy wynalazek do ochrony przed zakażeniem. Jego cena zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News