Robert Lewandowski
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Lipca 2020

Robert Lewandowski wyda grube miliony w Polsce. Kiedy dowiedzieliśmy się na co, opadła nam szczęka

Robert Lewandowski dzięki fantastycznej grze w barwach Bayernu Monachium i statusie międzynarodowej gwiazdy zarabia ogromne pieniądze. Najlepszy polski piłkarz nie trwoni ich jednak na bezsensowne zachcianki, a skutecznie i rozsądnie inwestuje w projekty, które przynoszą mu zysk. “Lewy” postanowił włączyć się w kolejny niesamowicie ambitny projekt i zainwestuje sporą sumę pieniędzy w projekt, który zostanie zrealizowany w słynnym polskim mieście. 

Robert Lewandowski postanowił zaangażować się w kolejne niebywale ambitne przedsięwzięcie. Piłkarz Bayernu Monachium już niedługo stanie się współwłaścicielem niesamowicie luksusowego obiektu, który powstanie na terenie popularnego miejsca wypoczynku Polaków.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje młody Jakub, zginął w wypadku motocyklowymTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje młody Jakub, zginął w wypadku motocyklowymCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny


Robert Lewandowski inwestuje w niesamowity projekt

Najlepszy polski piłkarz jest udziałowcem jednej z czterech spółek, które przygotowują się do zainwestowania w niezwykły obiekt, który powstanie w Giżycku. Z informacji podanych przez media wynika, że Robert Lewandowski stanie się współwłaścicielem restauracji “Wodny Świat”, która zostanie wybudowana na… wodzie. Inwestycja wyniesie blisko 71 milionów złotych, ale jej część pokryje dofinansowanie z programu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Inwestorzy otrzymają około 70 procent całej kwoty, czyli niemal 41 milionów złotych, podaje portal Mazury.info.pl.

- Inwestycja ma duże znaczenie wizerunkowe dla miasta. Nie chodzi tylko o turystów, lecz także innych inwestorów, którzy zwrócą uwagę lub nabiorą przekonania do inwestycji w tej części Polski - powiedział w rozmowie z WP Sportowe Fakty burmistrz Giżycka Wojciech Iwaszkiewicz.

Justyna Żyła zszokowała Polaków. Udostępniła materiały przeciw Piotrowi Żyle, miał zrobić coś przerażającego, chodzi o córkęJustyna Żyła zszokowała Polaków. Udostępniła materiały przeciw Piotrowi Żyle, miał zrobić coś przerażającego, chodzi o córkęCzytaj dalej


Luksusowa restauracja powstanie na Mazurach

- Technologicznie jest to trudna inwestycja, ponieważ restauracja będzie budowana w jeziorze na platformie stałej, palowanych filarach. Jest to wyzwanie, ponieważ wszelkie budowle hydrotechniczne są dużo trudniejsze i obarczone ryzykiem większym niż budowla lądowa. Jednak z tego co mi przekazano, podmiot realizujący jest doświadczony, więc nie powinno być problemów. Harmonogram powinien być utrzymany - mówi Iwaszkiewicz, który dodał, że prace mają rozpocząć się jesienią.

Wiemy także już, że na miejscu serwowane mają być świeże ryby, a tuż przy wejściu do lokalu powstanie przystań do cumowania łodzi. Robert Lewandowski i jego małżonka Anna znani są z zamiłowania do Mazur, więc nie dziwi lokalizacja najnowszej inwestycji słynnego piłkarza. Para posiada luksusową willę w Stanclewie nad jeziorem Jełmuń.

Źródło: "Supere Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę o klientów. My tylko na tym zyskamy, szykują się ostre cięcia cen
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News