Robert Lewandowski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Grudnia 2020

Robert Lewandowski odbierze dziś nagrodę dla najlepszego piłkarza świata? Polskie media dotarły do przecieku

Robert Lewandowski już dzisiaj odbierze kolejne niesamowicie prestiżowe wyróżnienie. Z informacji portalu meczyki.pl wynika, że napastnik Bayernu Monachium zostanie laureatem nagrody FIFA The Best przyznawanej dla najlepszego piłkarza roku. Polak w pokonanym polu zostawił najlepszych piłkarzy ostatnich lat, czyli Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

  • Już dzisiaj odbędzie się gala FIFA The Best
  • Podczas wydarzenia zostanie wybrany najlepszy piłkarz świata 2020
  • Na kilka godzin przed rozpoczęciem ceremonii, w sieci pojawił się przeciek dotyczący wyników głosowania
  • Z dużą przewagą wygrał podobno Robert Lewandowski

Robert Lewandowski już w czwartek ma zostać nagrodzony w plebiscycie przygotowanym przez FIFA. Z przecieku, który ujawnił portal meczyki.pl, wynika, że “Lewy” otrzyma tytuł najlepszego piłkarza świata. Polak pokonał konkurentów z dużą przewagą.


Robert Lewandowski z nagrodą FIFA The Best? Jest przeciek wyników głosowania

Już dzisiaj o godzinie 19:00 ma się odbyć gala FIFA The Best. Tym razem jednak najlepsi piłkarze świata nie zbiorą się w mediolańskiej La Scali, jak to miało zwykle miejsce. Z uwagi na pandemię koronawirusa wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej.

Nominowany do tytułu najlepszego piłkarza świata w 2020 roku jest oczywiście Robert Lewandowski. Polak wygrał w ostatnich miesiącach wszystkie najważniejsze trofea. Na konto Bayernu Monachium, w którym bramki zdobywa “Lewy:” powędrowały Liga Mistrzów, Mistrzostwo i Puchar Niemiec, Superpuchar Niemiec i Superpuchar Europy.

Lewandowski był najlepszym strzelcem wszystkich wspomnianych rozgrywek nie licząc meczów o Superpuchary. Nasz rodak zdobył aż 64 bramki od lipca 2019 do października 2020. To właśnie za ten okres oceniani są zawodnicy.

Iga Świątek zadziwia. Pokazała się przed tysiącami Polaków w samym bikini, gorące zdjęcie (FOTO)Iga Świątek zadziwia. Pokazała się przed tysiącami Polaków w samym bikini, gorące zdjęcie (FOTO)Czytaj dalej

Głównymi rywalami Roberta Lewandowskiego w walce o prestiżową nagrodę FIFA The Best są oczywiście Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Wygląda jednak na to, że gwiazdorzy tym razem nie mają szans w starciu z rewelacyjnym napastnikiem z Polski.


Lewandowski zostanie najlepszym piłkarzem świata FIFA 2020

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące wyników głosowania. Jak podaje dziennikarz portalu meczyki.pl Tomasz Włodarczyk, to właśnie Robert Lewandowski otrzyma nagrodę od FIFA. Polak z dużą przewagą wyprzedził podobno rywali.

- Udało nam się potwierdzić, że Polak otrzyma kolejną, najważniejszą nagrodę indywidualną w tym roku - FIFA Best. To historyczny moment. Lewandowski znacznie wyprzedził kontrkandydatów - Cristiano Ronaldo i Leo Messiego. Tym samym przebił kolejny sufit. Długo wydawało się, że nieosiągalny - napisał Włodarczyk.

- Lewandowski nie pozostawił żadnych wątpliwości. Wygrał absolutnie wszystko zespołowo i indywidualnie. Wytrącił argumenty do polemiki. Tylko on zasługiwał na tytuł FIFA Best. Wreszcie może poczuć się spełniony. To wielka chwila. Gratulacje! - dodał.

Na najlepszego piłkarza świata 2020 roku w plebiscycie FIFA The Best głosowali selekcjonerzy i kapitanowie drużyn narodowych, a także dziennikarze i internauci. Jeśli przecieki się potwierdzą, będzie to już kolejne indywidualne wyróżnienie, jakie Robert Lewandowski otrzyma w ostatnich miesiącach.

Źródło: meczyki.pl

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

d

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News