Robert Lewandowski trener problem
YouTube - TVN
Autor Piotr Bernaciak - 18 Maja 2020

Robert Lewandowski odcięty od podań? Trener nie ma wątpliwości, Bayern ma problem

Robert Lewandowski zdecydowanie może być uznawany za jednego z najlepszych zawodników w Bundeslidze. Polak radzi sobie świetnie, jednak sytuacja może się odmienić. O wszystkim opowiedział jego obecny trener w Bayernie Monachium, decydując się na wyjątkowo szczere słowa.

Robert Lewandowski niewątpliwie należy nie tylko do najważniejszych zawodników Bayernu Monachium, ale również do czołowych piłkarzy występujących w całej Bundeslidze. Polak odpowiada niemalże jednoosobowo za całą ofensywę Bayernu Monachium. Kapitan reprezentacji Polski obecnie wydaje się wręcz być zawodnikiem niezastąpionym dla Hansiego Flicka.

Trener Bayernu Monachium postanowił jednak zwrócić uwagę na bardzo poważny problem, który trapił jego drużynę w ostatnim meczu. Kłopot jest na tyle duży, że przydał się głośny apel, który został skierowany pośrednio również do włodarzy samego Bayernu. Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie, to Robert Lewandowski, jak i cały Bayern Monachium, może mieć w przyszłości niemałe problemy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Anna Lewandowska pochwaliła się wózeczkiem małej Laury. Luksus, o którym marzy każda mama w Polsce (FOTO)Anna Lewandowska pochwaliła się wózeczkiem małej Laury. Luksus, o którym marzy każda mama w Polsce (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski ma poważny problem

- Mecz z Unionem pokazał nam, że powinniśmy grać znacznie lepiej. Mam na myśli wykorzystywanie potencjału Roberta Lewandowskiego, który po przerwie spowodowanej kontuzją wrócić w wielkiej formie. W meczu w Berlinie wystarczyło tylko go bardziej angażować. W kolejnych meczach nie będzie można pozwolić sobie na taką grę, bo może się to kończyć stratą punktów - mówi trener Hansi Flick cytowany przez Interię.

Niewątpliwie podczas oglądania meczu Bayernu z Unionem dało się zauważyć, że Robert Lewandowski nie współpracuje z drużyną tak dobrze, jak kilka miesięcy wcześniej. Wynikało to przede wszystkim ze słabszej formy całego zespołu, na tle którego Polak prezentował się naprawdę dobrze. Jeżeli gra nie ulegnie zmianie, sytuacja klubu może znacznie pogorszyć się.

Mateusz Borek nie wytrzymał. Zaczął radzić Piątkowi, jak ten ma grać w piłkę. Dziennikarz ma rację?Mateusz Borek nie wytrzymał. Zaczął radzić Piątkowi, jak ten ma grać w piłkę. Dziennikarz ma rację?Czytaj dalej

Robert Lewandowski nie dostaje wsparcia

Jeżeli sam trener Bayernu widzi, że Robert Lewandowski potrzebuje pomocy ze strony kolegów z zespołu, to sytuacja z pewnością nie może napawać kibiców optymizmem. Nie da się ukryć, że w dłuższej perpektywie może to przynieść drużynie kolejne kłopoty. Być może rozwiązaniem byłyby transfery do zespołu, które zarząd przeprowadzić ma już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny zakaz zniesiony jeszcze przed wakacjami? Minister Szumowski zabrał głos
  2. Duży warszawski bank ma problemy. Czy klienci powinni się obawiać?
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Policja ostrzega przed nową metodą oszustów. Ostatnio zyskuje ona mocno na popularności

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News