Robert Lewandowski otrzymał nagrodę FIFA The Best
instagram.com/_rl9
Autor Piotr Bernaciak - 18 Grudnia 2020

Wzruszające słowa Roberta Lewandowskiego po zdobyciu nagrody. Specjalne podziękowania, zdobył serca fanów

Robert Lewandowski zwrócił się ze specjalną dedykacją po zwycięstwie w plebiscycie FIFA The Best. Polski piłkarz ujawnił, komu zawdzięcza pierwsze miejsce. Jego słowa poruszyły wielu fanów, którzy śledzą jego poczynania od dawna.

  • Robert Lewandowski zabrał głos po zwycięstwie w plebiscycie
  • Polski napastnik po prostu zdeklasował swoich przeciwników
  • Swoją wygraną zadedykował tym, którzy poświęcili się dla jego rozwoju
  • Fani uważają, że jego zwycięstwo było absolutnie bezdyskusyjne

Robert Lewandowski zaliczył wielkie zwycięstwo w tegorocznym plebiscycie FIFA The Best. Polak był po prostu najlepszym piłkarzem minionego roku i zdeklasował rywali, którzy przecież uważani są za najlepszych piłkarzy w historii.

Nie da się jednak ukryć, że Cristiano Ronaldo i Leo Messi są już po najlepszym okresie swojej kariery, dlatego dziś można stwierdzić, że Polak prezentuje się od nich na ten moment lepiej. Nagroda była podsumowaniem doskonałego roku w ich wykonaniu.

Po zakończeniu plebiscytu Robert Lewandowski stworzył wzruszający wpis na Facebooku, w którym odniósł się do zwycięstwa w plebiscycie. Nie zabrakło bardzo ważnej dedykacji, która poruszyła wielu fanów na całym świecie.

Robert Lewandowski stworzył piękną dedykację

Robert Lewandowski był absolutnie najlepszym piłkarzem minionego roku i nie ma w tym najmniejszej kontrowersji. Polski napastnik strzelił najwięcej goli i spisywał się świetnie w barwach Bayernu Monachium, zdobywając wszystko, co tylko się dało.

Na wczorajszej gali FIFA The Best ogłoszono, że to właśnie on dostanie nagrodę dla najlepszego piłkarza świata. Jest to w tym roku najbardziej prestiżowe wyróżnienie w związku z rezygnacją z organizacji konkursu Złotej Piłki.

Po zakończeniu wydarzenia Robert Lewandowski pokazał piękny gest, zamieszczając w mediach społecznościowych podziękowania. Nie zabrakło odniesienia do tych, którzy starali się, by jego kariera przebiegała tak modelowo, jak ma to miejsce.

- Chciałbym podziękować tym, którzy wierzyli we mnie od samego początku i tym, którzy wspierają mnie teraz. Na początku chciałbym podziękować rodzicom, którzy nauczyli mnie, by się nigdy nie poddawać. Wierzę, że mój tata widzi mnie teraz i jest dumny z mojego wielkiego sukcesu. Chciałbym też podziękować najlepszej żonie na świecie, która czeka na mnie, gdy wracam do domu z meczów po wielkich zwycięstwach, ale i po porażkach. Dziękuję też swoim córkom za siłę, którą mi dają. Chcę podziękować wszystkim najbliższym za to, że mogę zawsze na nich liczyć - stwierdził Robert Lewandowski.

Jego słowa doprowadziły do pojawienia się bardzo wielu pozytywnych komentarzy ze strony fanów, którzy zareagowali na wpis polskiego piłkarza.

Legia Warszawa przekazała pilny komunikat. Dwóch piłkarzy żegna się z Mistrzami Polski, mamy oficjalne potwierdzenieLegia Warszawa przekazała pilny komunikat. Dwóch piłkarzy żegna się z Mistrzami Polski, mamy oficjalne potwierdzenieCzytaj dalej

Robert Lewandowski zwrócił się do najbliższych

Pod koniec roku Robert Lewandowski zaczął nieco częściej siadać na ławce, ale nie wynika to z jego słabszej formy, lecz z tego, że w końcu doczekał się wartościowego zmiennika, który pozwala na umiejętne zarządzanie czasem gry Polaka.

Trudno ocenić, czy Roberta Lewandowskiego stać na powtórzenie wyczynu z tego roku. Wszystko zależy od dyspozycji Bayernu, jednak jeżeli zespół nie będzie słabszy, to najprawdopodobniej kapitan reprezentacji Polski znów będzie faworytem.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

d

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News