Robert Lewandowski
instagram.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 19 Kwietnia 2020

Media dotarły do nieznanych szczegółów życia Roberta Lewandowskiego. Klara ma naprawdę niezwykłego ojca

Robert Lewandowski jest już bliski powrotu na boisko. Reprezentant Polski wrócił ostatnimi dniami do treningów z Bayernem Monachium i wszystko wskazuje na to, że Bundesliga może ruszyć już pod koniec maja. Media dotarły do tego, co Polak robił w trakcie kwarantanny. Trzeba przyznać, że jego troska o Klarę w tych ciężkich dla Europy dniach pokazuje zupełnie inne oblicze naszego reprezentanta.

Robert Lewandowski w trakcie ostatniego miesiąca, podobnie jak wszyscy piłkarze Bundesligi, był na domowej kwarantannie. Były zawodnik Lecha spędził ten czas bardzo aktywnie - pomagał polskim szpitalom, opiekował się ciężarną żoną i pomógł jej w organizacji świąt Wielkanocy. Okazuje się, że dużą część swojej uwagi poświęcił także córce. Media dotarły do całkowicie nieznanych szczegółów życia gwiazdy kadry Jerzego Brzęczka.

Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzęMarta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz łamie obostrzenia i chwali się tym na Instagramie. Jeden szczegół wywołał burzę
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze

Robert Lewandowski ujawnił nieznane szczegóły życia. Niemieckie media dotarły do szczegołów

Dziennikiem, który opisał życie Lewandowskiego na kwarantannie jest "Bild". Niemieckie media zapytały wszystkich piłkarzy Bayernu o to, jak radzą sobie w trakcie zawieszenia rozgrywek. Dzięki temu, dowiedzieliśmy się, że ulubioną muzyką naszego kadrowicza jest r&b, chociaż sam lubi także spokojne melodie. W trakcie dnia Lewandowski lubi także oglądać kanały informacyjne, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi świata.

Oprócz tego Polak trenuje. Przyznał, że spędza 90 minut na zajęciach siłowych. Bez wątpienia towarzyszy mu w tym żona, która na Instagramie pokazuje, jak dba o sylwetkę w ostatnich momentach jej ciąży. Niemieckie media poruszyły także temat córki Lewandowskich - Klary. Wiemy, że dla gwiazdora Bayernu stała się ona prawdziwym oczkiem w głowie.

Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"Czytaj dalej

Lewandowski opiekuje się Klarą

Zajęciem, które najbardziej lubi robić Robert Lewandowski ze swoj córką jest czytanie jej "Lokomotywy" Juliama Tuwima. Dziewczynka spędza bardzo dużo czasu z tatą, a szczególnie w momencie, w którym Anna Lewandowska musi oszczędzać siły na poród.

Jak widać, Robert Lewandowski obok bycia wybitnym sportowcem jest także kochającym tatą, mężem i człowiekiem, którego wprost nie da się nie lubić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest nadzieja dla turystyki nad Bałtykiem. Właściciele mogą liczyć na jedną rzecz
  2. Skoczyli ze spadochronem z 20 piętra. Nagrali ich sąsiedzi, sprawę bada policja
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Już od jutra nowe zasady w sklepach. Czekają nas zmiany nie tylko w Biedronce czy Lidlu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News