Robert Lewandowski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Aleksy Kiełbasa - 19 Października 2020

Robert Lewandowski pilnie zaapelował do swoich fanów. Choroba coraz bardziej postępuje, liczy się każda chwila

Robert Lewandowski zaapelował do swoich fanów na swoim Instagramie. Najlepszy piłkarz Europy 2019 roku poprosił, aby w dobie koronawirusa zachować dużą ostrożność i nosić maseczki. Kapitan reprezentacji Polski wierzy, że uda nam się przetrwać ten trudny czas, co podkreślił za pomocą naprawdę wzruszających słów.

Od kilku dni na terenie całej Polski wszedł obowiązek zasłaniania twarzy i nosa. Pandemia jest w natarciu, dlatego rząd zadecydował się zaostrzyć restrykcje. Niestety, ale jak poinformował w niedzielę rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka, funkcjonariusze wystawili już ponad 55 tysięcy mandatów za brak maseczki. Obojętny wobec tego nie pozostał Robert Lewandowski, który wystosował w tej sprawie apel.

Nie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusemNie żyje znany reprezentant Polski w siatkówce. Był zarażony koronawirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Dostaniesz list i nie wiedząc kiedy stracisz kilka tysięcy złotych. Lepiej obejrzyj dwa razy pismo, można tego uniknąć
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta

Robert Lewandowski prosi o noszenie maseczek

Robert Lewandowski zaapelował za pośrednictwem mediów społecznościowych o to, aby przestrzegać obostrzeń i przede wszystkim dopełniać obowiązku zasłaniania twarzy w trosce o innych.

"Nośmy maseczki, bądźmy odpowiedzialni. Dbajmy o siebie, naszych najbliższych, ale i o wszystkich, których mijamy każdego dnia. Proszę, noście maseczki, przestrzegajcie wytycznych sanitarnych i zalecanego dystansu społecznego" – napisał na swoim Instagramie kapitan reprezentacji Polski.

Żona Artura Boruca naraziła się milionom Polaków. Po jej słowach rozpętało się prawdziwe piekłoŻona Artura Boruca naraziła się milionom Polaków. Po jej słowach rozpętało się prawdziwe piekłoCzytaj dalej

Wzruszające słowa Roberta Lewandowskiego

Napastnik Bayernu dodał także otuchy swoim fanom.

"Wierzę, że jeśli wszyscy będziemy odpowiedzialni, uda się nam przetrwać ten czas - razem, pomimo dystansu" – napisał Robert Lewandowski.

Piłkarz we wpisie zamieścił także swoje zdjęcie, rzecz jasna w maseczce, dając przykład innym. Bez wątpienia popularność Roberta i ten apel, może skłonić wiele osób do tego, aby jednak przestrzegać ustalonych reguł.

Robert Lewandowski Instagram apel

Źródło: Polsat News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Ogromna wpadka w programie TVN. W "Milionerach" padło absurdalne pytanie. Żadna odpowiedź nie była poprawna?
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. TVN informuje: duże zmiany dla pasażerów w pociągach. PKP wyciągnęło wnioski?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News