Robert Lewandowski
YouTube - tvnpl
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Listopada 2020

Niemcy ujawnili nowe fakty na temat Roberta Lewandowskiego. Wyszły okropne szczegóły, był szantażowany

Robert Lewandowski kilka tygodni temu trafił na czołówki wszystkich portali i dzienników informacyjnych w Polsce za sprawą szokujących doniesień w związku z aresztowaniem jego byłego menadżera. Cezary Kucharski został zatrzymany pod zarzutem szantażu i kierowania gróźb karalnych pod adresem piłkarza. Teraz niemiecki “Bild” dotarł do kolejnych szokujących szczegółów sprawy.

Robert Lewandowski ponownie stał się bohaterem mediów za sprawą doniesień o jego byłym menadżerze Cezarym Kucharskim. “Bild” podaje nowe informacje na temat zachowania byłego agenta piłkarza Bayernu Monachium, który oskarżony jest o szantaż i kierowanie gróźb karalnych.

Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyPolski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  2. Kinga Rusin ukarana, policjanci wlepili jej mandat. Nie miała nic na swoją obronę
  3. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem


Robert Lewandowski był szantażowany już wcześniej

Ciąg dalszy zamieszania wokół Roberta Lewandowskiego i jego byłego współpracownika Cezarego Kucharskiego. “Bild” dotarł do nowych informacji w sprawie. Okazuje się, że Kucharski, który jest oskarżony o szantażowanie piłkarza i kierowanie gróźb pod jego adresem, już wcześniej miał dopuścić się takiego zachowania.

Pod koniec października Cezary Kucharski został zatrzymany przez funkcjonariuszy warszawskiej policji i przewieziony do aresztu. Był to wynik śledztwa, które wykazało, że były agent Roberta Lewandowskiego szantażował go, a także kierował pod jego adresem groźby karalne.

Kilka tygodni wcześniej Kucharski złożył pozew przeciwko Lewandowskiemu. Oskarżał go o oszustwa podatkowe i domagał się wypłacenia odszkodowania w związku z działaniem firmy, w której miał udziały. Żądał od swojego dawnego współpracownika 9 milionów euro.

Oburzający wpis Marcina Najmana na temat walki z Don Kasjo na Fame MMA. Wyśmiał rywala, kibice złapali się za głowyOburzający wpis Marcina Najmana na temat walki z Don Kasjo na Fame MMA. Wyśmiał rywala, kibice złapali się za głowyCzytaj dalej

“Bild” ujawnia: Kucharski miał szantażować Lewandowskiego już wcześniej

Po aresztowaniu okazało się, że Kucharski chciał, by Lewandowski zapłacił mu znacznie więcej. Z nagrań, które przedostały się do mediów, wynika, że Cezary Kucharski żądał od Roberta Lewandowskiego 20 milionów euro. Kwota ta miała sprawić, że będzie on milczał w sprawie domniemanych oszustw podatkowych piłkarza. Rozmowa odbyła się w lutym 2018 w jednej z warszawskich restauracji.

- Nigdy nie szantażowałem Roberta Lewandowskiego, nigdy nie domagałem się takiej kwoty. Zarzuty i to, co się dzieje wokół mnie, to piramidalna bzdura. Jestem niewinny i wkrótce to udowodnię - powiedział Kucharski w rozmowie z “gazetą Wyborczą”.

Teraz jednak “Bild” przekonuje, że dotarł do nowych dowodów w sprawie. Niemieccy dziennikarze podobno mają dostęp do innych nagrań z rozmowami pomiędzy Kucharskim a Lewandowskim. Dziennik ujawnia, że do szantażu ze strony agenta miało dojść już w 2018 roku.

To właśnie wtedy Robert Lewandowski postanowił zakończyć współpracę z dotychczasowym menadżerem. Napastnik Bayernu Monachium nawiązał współpracę z Pinim Zahavim, jednym z najlepszych agentów piłkarskich na świecie. Wówczas zakończyła się też współpraca obu panów w firmie RL Management.

Źródło: "Bild"

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Plus przedstawił oferty z okazji Black Week. Duże przeceny na popularne smartfony
  2. Polka ma 57 lat i 2 lata temu została fotomodelką. Sylwetki może pozazdrościć jej niejedna nastolatka
  3. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  4. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
  5. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane
  6. Pościg za Mitsubishi Lancerem. Kierowca myślał, że da radę uciec - Wideo
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News