Robert Lewandowski
Facebook Robert Lewandowski
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Maja 2020

Czy Robert Lewandowski jest wierzący? Wypowiedź nie pozostawia wątpliwości

Robert Lewandowski jest wzorem do naśladowania dla całego pokolenia młodych chłopców, marzących o zrobieniu wielkiej piłkarskiej kariery. Rodzice, niepokojący się o pozaboiskowe wartości, jakie może ich pociechom przekazać napastnik Bayernu Monachium, mogą być spokojni. “RL9” jest nie tylko wzorem piłkarskim, ale i moralnym, o czym świadczy jego wypowiedź na temat wyznawanej wiary.

Robert Lewandowski osiągnął w swoim życiu wiele sukcesów. Kapitan reprezentacji Polski ceni sobie spokój, a o skandalach z jego udziałem nie ma mowy. Wszystko za sprawą wyznawanego przez niego kodeksu moralnego, o którym opowiedział w jednym z wywiadów.

Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakPolskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Robert Lewandowski jest obecnie najlepszym polskim piłkarzem

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski bez wątpienia jest obecnie najbardziej popularnym sportowcem w naszym kraju. Jego poczynania śledzą uważnie oczywiście piłkarscy kibice i adepci futbolu, wzorujący na nim swój styl gry, ale także tabloidy i serwisy plotkarskie. Opisywanie szczegółów z życia Lewandowskiego, który z powodzeniem spełnia się też w biznesie i show-biznesie, jest dla nich poczytnym tematem.

Zawodnik Bayernu Monachium jest wzorem do naśladowania dla wielu osób. Lewandowski pokazał, że dzięki uporowi i ciężkiej pracy można osiągnąć bardzo wiele. Jak się okazuje, Polak cześć sukcesu przypisuje wyznawanej przez siebie wierze. Mało kto tak naprawdę wie, że piłkarz jest katolikiem i głęboko wierzy w Boga. Kilka lat temu udzielił wypowiedzi, która jasno sugeruje, że to właśnie wiara w dużej mierze pomogła mu stać się jednym z najlepszych piłkarzy świata.

Kamil Stoch wstawił nowe zdjęcie. Internauci mówią tylko o jednym, zaczyna przypominać Adama Małysza (FOTO)Kamil Stoch wstawił nowe zdjęcie. Internauci mówią tylko o jednym, zaczyna przypominać Adama Małysza (FOTO)Czytaj dalej


Zawodnik poruszył kwestię wyznawanej przez siebie wiary

Przy okazji pamiętnego dla nas turnieju Euro 2016 Robert Lewandowski udzielił krótkiej wypowiedzi dla portalu niedziela.pl, w którym poruszył kwestię wyznawanej przez siebie wiary. Napastnik kadry przyznał, że jest katolikiem i nie wstydzi się o tym mówić, a tym bardziej okazywać..

- Jestem katolikiem i nie wstydzę się Jezusa ani swojej, wiary, bo wiem, że Pan Bóg na pewno cały czas nade mną czuwa. Jeżeli chodzi o wiarę to we współczesnym życiu i świecie wszystko idzie bardzo szybko i nieraz zapominamy o naszych wartościach i tym co tak naprawdę jest dla nas najważniejsze. Wiara pomaga mi na boisku i poza nim być dobrym człowiekiem i popełniać jak najmniej błędów. - powiedział wówczas zawodnik.

Źródło: niedziela.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News