Robert Lewandowski
TOMASZ RADZIKAGENCJA SEEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Maja 2020

Nie wszyscy wiedzą o tajemnej działalności Roberta Lewandowskiego. Nigdy o niej nie wspomniał, może zarobić miliony

Robert Lewandowski jest obecnie najlepszym polskim piłkarzem, jednak nie ogranicza się jedynie do działalności czysto sportowej. Gwiazdor Bayernu z powodzeniem spełnia się również w biznesie, licznych kampaniach reklamowych, a także świecie nauki. Nie wszyscy wiedzą jednak, że kilka lat temu zainwestował w projekt, który może przynieść mu ogromne pieniądze. 

Robert Lewandowski wraz z rozwojem kariery piłkarskiej zaczął także inwestować swój czas i pieniądze w szereg przedsięwzięć biznesowych. Kilka lat temu polski napastnik stał się udziałowcem w nowo powstałej spółce, której działalność może przynieść milionowy zysk.

Znany polski sportowiec oskarżony o porwanie własnego dziecka. Mama dziecka zgłosiła sprawę na policję, nie otwierał jej nawet drzwiZnany polski sportowiec oskarżony o porwanie własnego dziecka. Mama dziecka zgłosiła sprawę na policję, nie otwierał jej nawet drzwiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Robert Lewandowski poza boiskiem realizuje się na wielu płaszczyznach

Po transferze do Borussii Dortmund z Lecha Poznań w 2010 roku kariera Roberta Lewandowskiego eksplodowała. W ciągu kilku sezonów napastnik stał się jednym z najlepszych piłkarzy świata. W barwach już Bayernu Monachium “RL9” bije kolejne strzeleckie rekordy i nie wygląda na to, by miał się zatrzymać. Ten sezon jest już kolejnym, w którym Polak zdobywa co najmniej czterdzieści bramek we wszystkich rozgrywkach.

Nie jest tajemnicą, że kapitan naszej kadry swoich zainteresowań nie ogranicza jedynie do piłkarskiego boiska. Lewandowski aktywnie działa w social mediach, świecie nauki oraz biznesu. Poza inwestycjami między innymi w rynek nieruchomości, zawodnik kilka lat temu stał się udziałowcem nowopowstałej spółki venture capital Protos VC, gdyż zainteresował się startupami.

Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakPolskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakCzytaj dalej


Piłkarz zainwestował w program w rozwojową spółkę

Spółka Protos Venture Capital Sp. z o.o. powstała w 2012 roku z inicjatywy osób związanych z internetowymi przedsiębiorstwami, między innymi Mariusza Gralewskiego, który odpowiada za powstanie np. GoldenLine.pl. Pomysłem zaangażowania w rozwój start-upów Lewandowskiego zaraził jego dawny menedżer Cezary Kucharski, który sam też inwestuje pieniądze w tego typu przedsięwzięcia. Kwota komandytowa, jaką uiścił Lewandowski to 7,5 tysiąca złotych, jednak zysk może być nieporównywalnie większy.

Rozwój nowych technologii i internetu to bardzo przyszłościowy sektor, który w dłuższej perspektywie może przynieść ogromny, milionowy wręcz zysk. Protos inwestująć w dane spółki wkłąda nie tylko pieniądze, ale i wsparcie merytoryczne. W przypadku udziału Lewandowskiego dochodzi również aspekt reklamowy. Tego typu inwestycje w programy rozwojowe to bardzo popularna moda wśród gwiazd. W ostatnich latach na tego typu biznes zdecydowali się między innymi Justin Timberlake, Bono z grupy U2 czy aktor Ashton Kutcher.

Źródło: forbes.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W słowa Andrzeja Dudy aż trudno uwierzyć. Mówił o polskiej turystyce
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Już 1 czerwca kroki milowe w powrocie do normalności. Podjęto ostateczne decyzje w dwóch sprawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News