Robert Lewandowski Złota Piłka
screen - youtube.com/FC Bayern München
Autor Łukasz Kowalski - 20 Listopada 2020

Piękny gest, tysiące Polaków wzruszonych. Robert Lewandowski dostał Złotą Piłkę z rąk największego fana (FOTO)

Robert Lewandowski podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski otrzymał specjalną przesyłkę. W paczce znalazł się wyjątkowy prezent od kilku kibiców z Krakowa. Fani Biało-Czerwonych wręczyli Lewandowskiemu wierną kopię Złotej Piłki. To kolejna wersja tej nagrody, jaką kapitan polskiej kadry otrzymał w ostatnim czasie. Wcześniej Złotą Piłkę piłkarzowi Bayernu Monachium wręczył raper Quebonafide.

Robert Lewandowski przeżył niesamowitą niespodziankę zorganizowaną przez kibiców reprezentacji polski. Na zgrupowanie biało-Czerwonych dotarła niezwykła paczka zaadresowana do kapitana polskiej kadry.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  2. Z ostatniej chwili: Niedzielski przekazał, kiedy uczniowie będą mogli prawdopodobnie wrócić do szkół. Wszystkie mamy czekały na wiadomość
  3. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
Justyna Żyła zaskakuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)Justyna Żyła zaskakuje Polskę. Jej nowy ukochany dotykał ją po ciele na oczach tysięcy Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski otrzymał od kibiców wyjątkowy prezent

W paczce znalazła się wierna kopia Złotej Piłki, nagrody dla najlepszego piłkarza roku przyznawana co roku przez "France Football". Nagranie z odebrania podarunku opublikował Polski Związek Piłki Nożnej na Twitterze.

- Złota piłka od kibiców w rękach Roberta Lewandowskiego! Ta miła niespodzianka powędrowała do rąk Lewandowskiego od Pana Marcina z Krakowa. Piękny gest - czytamy na profilu "Łączy nas Piłka".

- Bardzo fajna, fajnie zrobiona. Ktoś poświęcił czas. Dla RL9 od kibiców reprezentacji. Bardzo fajna pamiątka i gest. Dziękuję bardzo - powiedział kapitan reprezentacji Polski po rozpakowaniu prezentu.

Przed dołączeniem do kolegów z kadry Lewandowski pochwalił się otrzymaniem "Złotej Piłki", ale w nieco innym wdaniu. Raper Quebonafide wręczył kapitanowi polskiej kadry nagrodę w całości wykonaną z klocków Lego.

- Dzięki Quebonafide za to piękne trofeum, które dla mnie zbudowałeś -napisał Lewandowski na Instagramie. Niestety Polak nie ma szansy na otrzymanie w tym roku prawdziwej Złotej Piłki.

Tragiczna wiadomość z samego rana. Potwierdziło się najgorsze, nie żyje Stefan Kępa, znamy datę pogrzebuTragiczna wiadomość z samego rana. Potwierdziło się najgorsze, nie żyje Stefan Kępa, znamy datę pogrzebuCzytaj dalej

Wspaniały gest polskich kibiców

W lipcu marzenia Polaka o zostaniu pierwszy raz w karierze Najlepszym Piłkarzem Świata brutalnie zniszczył organizator plebiscytu, redakcja "France Football". Ogłoszono, że nagroda za 2020 rok nie zostanie wręczona ze względu na panującą pandemię koronawirusa.

Zdaniem kibiców i ekspertów Polak był głównym kandydatem do zwycięstwa w tym prestiżowym plebiscycie. Lewandowski w poprzednim sezonie zdobył mistrzostwo i Puchar Niemiec, a do tego dołożył wygraną w Lidze Mistrzów. Co więcej, w każdych tych rozgrywkach został królem strzelców.

Sam zainteresowany kilka dni po wygraniu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, otwarcie powiedział, że jeżeli od niego miałaby zależeć decyzja o tym, komu wręczyć Złotą Piłkę, to wręczyłby ją sobie.

- Wygraliśmy wszystko, co było do wygrania. Zdobyłem tytuł króla strzelców w każdych z rozgrywek. Wydaje mi się, że gracz, który osiągnąłby tyle, wygrałby Złotą Piłkę - stwierdził Lewandowski cytowany przez "Przegląd Sportowy".

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Jeff Bezos z własnej kieszeni inwestuje ogromne pieniądze w ochronę klimatu. Największy datek w historii świata
  2. Pamiętacie Nel z “Pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę, internauci są pod wrażeniem
  3. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  4. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
  5. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane
  6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
  7. Pod osłoną nocy podłożył ogień pod trzy stodoły. Nie ma wątpliwości, w okolicy grasuje podpalacz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News