Robert Lewandowski
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Stycznia 2020

Robert Lewandowski logiem Bundesligi? Nietypowa propozycja Bayernu

Robert Lewandowski rozgrywa obecnie jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. Piłkarz Bayernu Monachium został zaproponowany przez władze swojego klubu jako nowe logo całej niemieckiej ligi. Prośba Bawarczyków do władz niemieckiej federacji spotkała się z dużym odzewem kibiców.

Robert Lewandowski jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd tego sezonu Bundesligi. Piłkarz Bayernu jest prawdziwą gwiazdą swojej drużyny i popisuje się na boisku bajecznymi zagraniami. Zawodnik potentata niemieckiej ligi został zaproponowany przez działaczy Bayernu jako nowe logo całej ligi. Ich humorystyczny apel spotkał się z natychmiastową reakcją kibiców.

Robert Lewandowski nowym logiem Bundesligi? Ciekawy apel władz Bayernu

Po wczorajszym meczu Herthy Berlin z Bayernem Monachium wszystkie oczy były zwrócone na Lewandowskiego. Napastnik reprezentacji Polski wrócił bowiem po kontuzji do gry w piłkę i od razu pokazał się z jak najlepszej strony. Napastnik walczył o każdą piłkę i wpisał się na listę strzelców. Zawodnik imponował wielką formą i bardzo technicznymi zagraniami. Jedno z nich zwróciło wielką uwagę fotoreporterów, którzy dopatrzyli się w zagraniu Polaka kształtu znanego z logo Bundesligi.

Działacze Bayernu tuż po wczorajszym rozgromieniu Herthy napisali na swoich social-mediach, że mają własną propozycję na nowy znak firmowy najwyższej niemieckiej ligi. Miałoby nim zostać jedno z zagrań Lewandowskiego z wczorajszego meczu, które - trzeba przyznać, było wyjątkowo widowiskowe.

Władze Bayernu apelują do władz Bundesligi

Po niesamowitym wyczynie w wykonaniu Lewandowskiego działacze Bayernu bezpośrednio zwrócili się do władz federacji o uznanie ich prośby. Apel spotkał się z odezwą ze strony kibiców Bayernu, którzy popierają inicjatywę.

- Hej, Bundesligo, nie potrzebujecie nowego logo? - napisali na Twitterze pracownicy Bayernu Monachium, prezentując zmienione logo Bundesligi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Polacy zagrają o posadę trenera. Dramatyczna sytuacja drużyny
  2. Dramat gwiazdora Legii. Kibice wstrzymali oddech, niebezpieczeństwo było bardzo blisko
  3. Znany klub uczci pamięć zmarłego piłkarza. Wzruszające sceny, kibice nie będą mogli powstrzymać łez
  4. Z ostatniej chwili. Znamy skład reprezentacji Polski przed konkursem w Zakopanem. Nie brakuje niespodzianek
  5. Reprezentant Polski zmienia klub. Mógł być legendą, wybrał wielkie pieniądze
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News