Robert Lewandowski Anna Lewandowska pomoc koronawirus
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 21 Marca 2020

Wspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusem

Robert Lewandowski i jego żona postanowili wesprzeć walczących z koronawirusem w trudnych czasach. Oboje przekazali prawdziwą fortunę na szczytny cel. Ich zachowanie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony internautów.

Robert Lewandowski od kilku tygodni pozostaje w domu z powodu kontuzji, która miała wykluczyć go z gry przynajmniej na miesiąc. Okazuje się jednak, że napastnik reprezentacji Polski nie straci zbyt wielu spotkań, bowiem wszystkie mecze zostały na ten moment przełożone z uwagi na epidemię koronawirusa. Jedyny pozytyw sytuacji to fakt, że Polak nie straci prowadzenia w klasyfikacji strzelców.

W normalnych okolicznościach snajper Bayernu Monachium niebawem przygotowywałby się do wznowienia treningów wraz z zespołem. Na ten moment pozostaje on w domu wraz ze swoją żoną i małą córeczką. Teraz najbardziej znane polskie małżeństwo postanowiło przekazać pieniądze na wyjątkowo szczytny cel, w związku z czym pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Świat futbolu w żałobie. Nie żyje legendarny bramkarz, był wzorem dla pokoleńŚwiat futbolu w żałobie. Nie żyje legendarny bramkarz, był wzorem dla pokoleńCzytaj dalej

Robert Lewandowski wraz z żoną przekazał prawdziwą fortunę

Epidemia koronawirusa doprowadziła do tragicznej sytuacji we Włoszech, a źle dzieje się także w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Niemczech. Oczywistością jest, że żadna liga nie będzie w tej sytuacji grać dalej i narażać piłkarzy na ryzyko zakażenia w trakcie spotkania. Robert Lewandowski ma sporo czasu na to, by dojść do pełni sił po niedawnej kontuzji z meczu z Chelsea.

Kapitan naszej reprezentacji wraz z żoną nie zamierzają siedzieć bezczynnie w obliczu epidemii panującej na świecie. Oboje ogłosili, że przekazują milion euro na rzecz walki z koronawirusem. Tak wielkie pieniądze z pewnością nie są dla polskich gwiazd małą kwotą, co tylko potwierdza, jak wielką klasę zaprezentowali poprzez tak piękny gest, o którym robi się głośno.

Najpiękniejsza dziennikarka sportowa na świecie w kwarantannie. Jej zdjęcie rozgrzało internautów (FOTO)Najpiękniejsza dziennikarka sportowa na świecie w kwarantannie. Jej zdjęcie rozgrzało internautów (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski pomaga w szczytnym celu

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni - twierdzą Anna i Robert Lewandowscy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Potentant Bundesligi wraca do treningów mimo epidemii. Pierwszy taki przypadek w Niemczech
  4. Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo
  5. Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwości
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News