Robert Lewandowski imię córki
instagram - Robert Lewandowski @RL9
Autor Łukasz Kowalski - 22 Maja 2020

Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi

Robert Lewandowski na początku maja po raz drugi został ojcem. Napastnik przedstawił córkę światu zdjęciem na Instagramie z podpisem "Witaj na świecie Lauro". Kibice szybko zaczęli spekulować nad historią tego imienia. Kapitan reprezentacji Polski rozwiał wszelkie wątpliwości. Napastnik wyznał też, jak spędzał czas na kwarantannie.

Robert Lewandowski od początku maja jest bardzo zajęty. Najpierw urodziny pierwszej córki Klary, a kilka dni później narodziny drugiej - Laury. Państwo Lewandowscy do samego końca ukrywali płeć dziecka, a jak tylko się pojawiło, fani zaczęli spekulować nad historią imienia drugiej córki Lewandowskich. Piłkarz w rozmowie z Pawłem Kapustą z "WP Sportowe Fakty" opowiedział skąd pomysł na takie imię.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje zostały potwierdzone przez media. Były sportowiec zginął na oczach swojego 10-letniego syna
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedziałRobert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedziałCzytaj dalej

Robert Lewandowski na początku maja został po raz drugi ojcem

Robert Lewandowski o tym, że spodziewa się drugiego dziecka, poinformował kibiców w podobny sposób, jak to miało miejsce przy pierwszym dziecku państwa Lewandowskich. Polak w listopadzie ubiegłego roku strzelił gola w meczu Ligi Mistrzów i wykonał wymowną cieszynkę. Lewandowski włożył piłkę pod koszulkę oraz kciuka do ust i w ten sposób zakomunikował światu, że po raz drugi zostanie ojcem.

Laura Lewandowska przyszła na świat na początku maja. Ostatnie tygodnie z powodu epidemii koronawirusa kapitan reprezentacji Polski spędził w domu, więc mógł pomóc żonie w ostatnich dniach przed porodem. Piłkarz w rozmowie z Pawłem Kapustą z "WP Sportowe Fakty" opowiedział o tym, jak się czuje w roli taty dwóch córek. - Bardzo dobrze. Wiadomo, początki dla taty są na pewno o wiele mniej absorbujące niż dla mamy. Tego kontaktu tata ma mniej, ale na pewno z każdym tygodniem będzie się to zmieniało. Wtedy dla ojców jest inaczej, pojawia się większy kontakt, reakcje. W pierwszych tygodniach maluch głównie je i śpi, to mama jest wtedy najbliżej - powiedział Robert Lewandowski.

Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecMedia z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiecCzytaj dalej

Robert Lewandowski wyznał jaka historia kryje się za imieniem drugiej córki

W tym samym wywiadzie wyznał historię imienia drugiej córki. - Nie ma historii. To imię po prostu nam się podobało. Chodziło nam od dawna po głowie - przyznał. Lewandowski wyznał też, co robił w domu podczas kwarantanny. - Brakowało mi wielu aktywności, ale szukałem plusów. Bardzo dużo czasu mogłem spędzić z rodziną i to było najważniejsze. Okres pandemii wykorzystałem też na intensywne treningi. Zajęcia, które będą miały ogromny wpływ na moje przygotowanie fizyczne i kondycję. W normalnie funkcjonującym świecie potrzebowałbym od pół roku do roku, by zrobić to, co zrobiłem w kilka tygodni - wyznał.


Robert Lewandowski przyznał, że stara się wyciągnąć plusy z kwarantanny i docenia czas, jaki mógł spędzić w domu z rodziną. - Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem cały czas być w domu w okresie kwietnia i maja. Super pogoda, 20 stopni, a ja mam możliwość spędzania chwil z najbliższymi. Bardzo doceniłem ten czas. Nawet gdy jako drużyna zaczęliśmy jeździć na krótkie treningi, wracałem do domu i nie musiałem myśleć o tym, co mnie czeka za moment. Jaki mecz jest do rozegrania w weekend, jak będzie trudno, jakie wyzwanie, jaki rywal. Moja rutyna meczowa i treningowa została odsunięta na bok. Wstawałem rano, robiłem śniadanie. Później trening w siłowni, wracałem, spędzałem czas z rodziną. A to zabawa, a to huśtawkę skręciłem w ogrodzie dla małej. To było dla mnie niezwykle ważne. Pierwszy raz od kilkunastu lat mogłem się niemal w całości skupić na moich najbliższych, na moich dziewczynach - powiedział.

Robert Lewandowski i jego Bayern Monachium w sobotę zagrają kolejny mecz w Bundeslidze. Bawarczycy na własnym stadionie podejmą Eintracht Frankfurt. Bayern prowadzi w tabeli z czteropunktową przewagą nad Borussią Dortmund.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce
  2. Pilny komunikat policji. Funkcjonariusze zakażeni koronawirusem. Komisariat objęty kwarantanną
  3. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  4. Jarosław Bieniuk zdecydowanie reaguje na dokument TVP. Reżyser oskarżył go o ukrywanie pedofili
  5. Polskie media potwierdzają wspaniałe informacje. Rodzina Lewandowskiego powiększy się lada dzień, gratulujemy
  6. Największe wygrane loterie w Polsce. Rekordzista wsadził do kieszeni niewyobrażalną kwotę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News