Robert Lewandowski
Splash News/EAST NEWS
Autor Piotr Mika - 22 Czerwca 2020

Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)

Robert Lewandowski właśnie dziś, 22 czerwca obchodzi wraz ze swoją żoną, Anną Lewandowską, 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji jedna z najsłynniejszych polskich par postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z uroczystości, których wcześniej nie publikowali.

Robert Lewandowski swoją przyszłą małżonkę poznał na obozie studenckim na Mazurach. Razem są od 12 lat, a 22 czerwca 2020 roku przypada ich 7. rocznica ślubu. Na swoich profilach na Instagramie zarówno Robert jak i Anna podzielili się ze swoimi fanami fotografiami ze ślubu, których wcześniej nie publikowali.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalna sytuacja Kamila Grosickiego. Reprezentant Polski ma poważny problem
  2. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
Panika w świecie sportu. Słynny zawodnik mógł zarazić inne gwiazdy COVID-19Panika w świecie sportu. Słynny zawodnik mógł zarazić inne gwiazdy COVID-19Czytaj dalej

Robert Lewandowski chwali się nieznanymi wcześniej zdjęciami

Państwo Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsza polska para. Nic więc dziwnego, że rzesze fanów cieszą się na każde zdjęcie, na których mogą podziwiać swoich idoli. Z okazji rocznicy ślubu, Robert i Anna Lewandowscy postanowili sięgnąć w przeszłość i uchylić kolejnego rąbka tajemnicy ze swojego życia.

Robert Lewandowski

Powyższe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie udostępnił Robert Lewandowski. - 7. rocznica ślubu. 12 lat razem. moja miłość - podpisał pod zdjęciem najlepszy polski napastnik. Kolejne zdjęcie pojawiło się na koncie jego żony i ono również wzbudziło zainteresowanie fanów.

Robert Lewandowski

- 7 lat jako mąż i żona, 12 lat razem. - podpisała fotografię Anna Lewandowska. Oba zdjęcia błyskawicznie uzyskały mnóstwo polubień, gdyż wcześniej małżoństwo nie pokazywało ich światu.

Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medaleMistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medaleCzytaj dalej

Dla Anny i Roberta rodzina jest najważniejsza

Choć państwo Lewandowscy chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami, to jednak starają się zachować również trochę prywatności. Od momentu ślubu rodzina Lewandowskich powiększyła się już dwukrotnie, gdyż w 2017 roku na świat przyszła pierwsza córka Lewandowskich, Klara, a niecały miesiąc wcześniej dołączyła do niej Laura. Lewandowscy dbają, by na zdjęciach wrzucanych do siecie nie było widać twarzy dziewczynek. Na ich popularność przyjdzie jeszcze pora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 1200 zł dla 55 tys. Polek. Mało kto wie, że po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  2. Zalane miasta i szpitale. Ostatnia noc w Polsce okazała się wyjątkowo katastroficzna, ponad 1,6 tys. interwencji
  3. Smutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobie
  4. Oficjalnie: Mariusz Pudzianowski wraca na ring. Pudzian przekazał fanom najlepszą wiadomość
  5. Mateusz Borek zmieszany z błotem. "To się nie nadaje do telewizji"
  6. „Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?". Kontrowersyjny manifest taksówkarza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News