Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Zdjęcie autorstwa Nazionalecalcio z Flickr
Autor Piotr Mika - 22 Lipca 2020

Lewandowscy zbudowali prawdziwe imperium finansowe. Zarabiają niewiarygodne pieniądze, wiemy na czym

Robert Lewandowski wraz ze swoją małżonką, Anną Lewandowską są nie tylko najbardziej popularną parą w Polsce, ale również jedną z najbogatszych. Mimo że luksusowe życie obojgu zapewniłby bez problemu sam kontrakt Roberta w Bayernie Monachium, państwo Lewandowscy inwestują w wiele różnych przedsięwzięć i skutecznie pomnażają swój majątek.

Robert Lewandowski jest z pewnością najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem. Jego miesięczna pensja w Bayernie Monachium to ok. 1,3 mln euro, co daje ok 15 mln rocznego zarobku. Niektórym wystarczyłoby to aż nadto, jednakże Robert Lewandowski przyzwyczaił nas, że nie spoczywa na laurach w żadnej dziedzinie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczek
  2. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal
Robert Lewandowski przeszedł test na COVID-19. Znamy wynikRobert Lewandowski przeszedł test na COVID-19. Znamy wynikCzytaj dalej

Robert Lewandowski dba o przyszłość i inwestuje

O tym, że wielkie pieniądze zarabiane przez piłkarzy czy innych sportowców mogą się skończyć nadspodziewanie szybko po zakończeniu kariery przekonało sie już wielu zawodników na całym świecie. Z jednej strony kilkanaście czy kilkadziesiąt milionów euro wydaje się niewyobrażalną kwotą, z drugiej jednak istnieją rzeczy, na które takie kwoty można wydać w bardzo szybko. Aby nie martwić się o jutro Robert Lewandowski wraz ze swoją żoną prowadzą wiele działalności, które pozwolą im na luksusowe życie również po zakończeniu kariery przez Roberta.

Kapitan reprezentacji Polski oprócz kontraktu piłkarskiego zarabia również krocie na umowach reklamowych. Head&Shoulders czy Huawei to tylko część marek, jakie reklamuje Robert Lewandowski. Kolejnymi mniej oczywistymi aktywnościami naszego reprezentanta są inwestycje w aplikacje mobilne - jeszcze w 2016 roku wyszła gra na smartfony, w której mogliśmy wcielić się właśnie w polskiego napastnika, zaś całkiem niedawno Lewadnowski zainwestował w polską aplikację LESS_, która służy do sprzedaży i kupna odzieży z drugiej ręki.

Większe korzyści 31-letniemu zawodnikowi przynoszą jednak inwestycje w nieruchomości. Polak inwestuje m.in. w apartamenty czy restauracje w Warszawie oraz Giżycku (nowoczesny lokal na wodach jeziora Niegocin). Kolejną z inwestycji Roberta Lewandowskiego ma być też budowa nowoczesnej kliniki medycyny sportowej w Warszawie. To jednak tylko część wszystkich jego inswestycji, a wszystkich praktycznie nie sposób zliczyć.

Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaMedia podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaCzytaj dalej

Anna Lewandowska nie pozostaje w tyle

Żona Roberta Lewandowskiego, która podobnie jak on mogłaby praktycznie do końca życia nie robić nic zarobkowo, równie co on, a może nawet jeszcze bardziej, stara się rozwijać własną markę. Anna Lewandowska sygnuje swoim imieniem centrum treningowe w Warszawie, własne produkty spożywcze czy firmę cateringową. Sportsmenka inwestuje praktycznie w każdą gałąź działalności związaną z szeroko pojętym zdrowym trybem życia.

31-latka wydaje również własne książki dotyczące treningów, zdrowego odżywiania czy opieki nad dzieckiem. W czerwcu tygodnik "Wprost" umieścił Roberta i Annę Lewandowskich na 80. miejscu w rankingu najbogatszych Polaków (wcześniej zajmowali 88. pozycję). Ich majątek został wyceniony na 500 mln złotych. Państwo Lewandowscy starają się jednak nie zatracić w tym wszystkim i bardzo często swoimi pieniędzmi wspierają akcje charytatywne, choć o tym nie mówi się zbyt wiele. Najgłośniej ostatnio było o tym, że Robert i Anna Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na wakacje nie zawsze swobodnie. Na granicy trzeba zgłosić jedną rzecz, inaczej grozi grzywna
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Niedowierzenie kibiców. Były reprezentant Polski i uczestnik Euro ma koronawirusa, potrzebna pomoc lekarzy
  4. Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym. Na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, stream. Wyniki
  5. Wstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrody
  6. Wideo - Kompletnie pijany kierowca TIR-a wypadł z drogi. Jego stan był tak dramatyczny, że wypadł nawet ze swojej kabiny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News