Robert Lewandowski
Instagram/Robert Lewandowski
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 24 Maja 2020

Córeczka kibicuje Robertowi Lewandowskiemu. Rozczulające zdjęcie nowo narodzonej dziewczynki (FOTO)

Robert Lewandowski spisał się na medal w sobotnim meczu Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt. As ataku "Die Roten" zdobył gola i był aktywny pod bramką rywali. Popisy "Lewego" w domu śledziły jego ukochane dziewczyny: żona Anna oraz nowo narodzona córeczka Laura.

Lewandowski i spółka ograli Eintracht aż 5:2, z powodzeniem rewanżując się za kompromitującą porażkę, której doznali w rundzie jesiennej. "Lewy" był autorem jednej z bramek - w 46. minucie gry dostał podanie ze skrzydła, które zamienił na bramkę dzięki świetnemu strzałowi głową. Spotkanie z Eintrachtem nie było jednak łatwe dla kapitana reprezentacji Polski, gdyż w 35. minucie meczu nasz as został powalony przez obrońcę Eintrachtu Martina Hintereggera. Na szczęście skońćzyło się tylko na lekkim rozcięciu pod okiem.

Adam Małysz przerwał milczenie. Przed tysiącami widzów skrytykował jednego z polskich skoczków. Adam Małysz przerwał milczenie. Przed tysiącami widzów skrytykował jednego z polskich skoczków. "Był bardzo trudny"Czytaj dalej

1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Robert Lewandowski strzela, żona i dzieci kibicują

Popisy Lewandowskiego w telewizji podziwiała jego żona Anna. Znana trenerka podzieliła się swoją radością po bramce "Lewego" za pośrednictwem Instagrama. Lewandowska opublikowała fotografię, na której widzimy telewizor, odtwarzający mecz Bayernu z Eintrachtem. Stan 3:0 wskazuje na to, że przed chwilą bramkę strzelił jej mąż.

Po chwili w mediach społecznościowych Anny Lewandowskiej pojawiła się także fotografia małej Laury, która zasnęła zmęczona sportowymi emocjami. W ustach dziewczynki widzimy smoczek z logo Bayernu Monachium, którego największą gwiazdą od lat jest jej tato. Wszystko wskazuje więc na to, że Laura od małego jest przyzwyczajana do kibicowania zespołowi ze stolicy Bawarii.

Przez niego Liverpool przegrał finał Ligi Mistrzów, teraz może zagrać z Krzysztofem Piątkiem. Pomoże Herthcie?Przez niego Liverpool przegrał finał Ligi Mistrzów, teraz może zagrać z Krzysztofem Piątkiem. Pomoże Herthcie?Czytaj dalej

Laura oczkiem w głowie rodziców

Narodzinom najmłodszej pociechy Lewandowskich towarzyszyło ogromne zainteresowanie mediów. Gazety i portale prześcigały się w publikowaniu informacji na temat porodu Anny Lewandowskiej, potencjalnego imienia dziecka i jego płci. Mała Laura przyszła na świat 6 maja w luksusowej klinice w Monachium.

Narodziny dziecka nie wpłynęły na formę "Lewego" - jego dyspozycja jest równie mordercza co przedtem. Po wznowieniu rozgrywek Bundesligi zdobył dwie bramki w dwóch meczach, podtrzymując fenomenalną skuteczność z pierwszej części sezonu. W 35 meczach we wszystkich rozgrywkach Lewandowski zdobył aż 41 goli.

2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. MR szykuje kolejną dopłatę. Aż 1500 zł miesięcznie, skorzysta bardzo wielu Polaków, nie tylko przedsiębiorcy