Robert Lewandowski
YouTube Onet Rano
Autor Piotr Mika - 24 Października 2020

Robert Lewandowski szantażowany przez swojego agenta? Prawnik piłkarza przedstawia mocne dowody

Robert Lewandowski w ostatnich tygodniach zdaje się nie pokazywać po sobie, że poza boiskiem ma sporo problemów. Nasz najlepszy piłkarz wciąż gra na bardzo wysokim poziomie, a przecież wciąż trwa wyjaśnianie nie tylko sprawy rzekomego niepłacenia przez niego podatków, ale także szantażu, którego dopuścić miał się na "Lewym" Cezary Kucharski, jego były agent.

Robert Lewandowski imponuje piłkarską formą, co pozwala zapomnieć o tym, że w ostatnim czasie piłkarz zmaga się z wieloma pozaboiskowymi kłopotami. Polski napastnik nie zajmuje się wszystkim osobiście, jednak sytuacja związana z oskarżeniami gazety "Der Spiegel" i sprawa szantażowania go przez Cezarego Kucharskiego, z pewnością zaprząta mu głowę.

Teraz, jak informują media, prawnik "Lewego" skontaktował się już z niemiecką gazetą, wyjaśniając sytuację swojego klienta, a także złożył już pozew do sądu. Robert Lewandowski oskarża tym samym swojego byłego agenta o to, że ten domagał się wysokiej kwoty pieniężnej w zamian za nieujawnianie obciążających piłkarza materiałów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  2. Prawdziwy dramat. Jolanta Kwaśniewska nie mogła dłużej milczeć
  3. Smutna informacja obiegła media. Kibic pobity przez bandytów nie żyje, jego życie od lat było wielkim cierpieniem
Justyna Żyla ostro o decyzji rządu. Wymowne zdjęcie z ciałem pozbawionym ubrań i wulgarnym gestem (FOTO)Justyna Żyla ostro o decyzji rządu. Wymowne zdjęcie z ciałem pozbawionym ubrań i wulgarnym gestem (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski na wojnie z Cezarym Kucharskim

Spór pomiędzy piłkarzem oraz jego byłym agentem trwa od ponad roku, jednak dopiero pod koniec września wszystko ujrzało światło dzienne. Wtedy Cezary Kucharski złożył pozew przeciwko firmie Roberta Lewandowskiego, w którym domagał się 39 mln złotych.

Cezary Kucharski twierdzi, że piłkarz nieprawidłowo rozliczał dochody firmy, a do tego wykorzystywał firmowe pieniądze na cele prywatne. W sprawę sporu mocno zaangażowany jest niemiecki "Der Spiegel", który twierdzi, że ma dowody na oszustwa Lewandowskiego. Jeśli okazałyby się one prawdziwe, to za oszukiwanie niemieckiej skarbówki "Lewemu" grozi więzienie.

Sprawa później nabrała jednak tempa. Robert Lewandowski stwierdził, że przez dłuższy czas był szantażowany przez swojego byłego agenta. Ten miał domagać się od niego milionów euro za to, że zachowa dla siebie dowody na rzekome przekręty finansowe zawodnika. Według "Der Spiegel" panowie próbowali się dogadać, ale bez skutecznie. Dlatego teraz obaj udali się do sądu.

Robert Lewandowski w sprawie rozliczeń podatkowych wynajął już profesjonalną firmę, która ma przeprowadzić audyt jego działalności i ustalić czy wszystko było prowadzone zgodnie z prawem. Przedstawiciele reprezentanta Polski podkreślają, że chce on współpracować z władzami, aby wyjaśnić wszelkie nieścisłości. To jednak nie koniec sprawy.

Brat Otylii Jędrzejczak zginął na jej oczach. Jego ostatnie słowa złamały nam serceBrat Otylii Jędrzejczak zginął na jej oczach. Jego ostatnie słowa złamały nam serceCzytaj dalej

Jest pozew przeciw byłemu menedżerowi "Lewego"

Jak informuje gazeta "Der Spiegel" prof. Tomasz Siemiątkowski, prawnik wynajęty przez Lewandowskiego, złożył pozew do sądu przeciw Cezaremu Kucharskiemu. O całej sprawie informował na początku października "Super Express", jednak teraz jest potwierdzenie tej informacji.

Prof. Siemiątkowski miał również zwrócić się do gazety "Der Spiegel" z wyjaśnieniami w tej sprawie, twierdząc, że ma twarde dowody na to, że Cezary Kucharski szantażował Roberta Lewandowskiego. Gazeta uznaje jednak wyjaśnienia za niezbyt jasne, a do tego nie uważa, że prawnik zdobył jakiekolwiek dowody na łamanie prawa przez agenta piłkarskiego.

Według prawnika polskiego piłkarza Cezary Kucharski ściśle współpracował z niemiecką gazetą w ostatnich miesiącach. Nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ pozew Kucharskiego, oraz oskarżenia wysunięte przez "Der Spiegel" zbiegły się w czasie.

To by oznaczało, że Cezary Kucharski, w momencie gdy stracił cierpliwość i nie doczekał się pieniędzy od polskiego piłkarza, postanowił ujawnić obciążające go materiały gazecie "Der Spiegel". O tym, kto w tym sporze ma rację, rozstrzygnie już jednak sąd.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Akcja CBA nie wystarczyła, uzbrojeni agenci w domu Giertychów. Nieoczekiwany zwrot akcji
  2. Kuriozalna sytuacja, niezwykle drogie etui do iPhone'a jest wadliwe. Apple: "I dobrze"
  3. Wielki komplement trenera Benfiki w kierunku piłkarzy Lecha. "Mocniejsi od tych z Ligi Mistrzów"
  4. To już koniec legendarnego polskiego klubu? Po 99. latach zawieszono wszelkie zajęcia sportowe, upadek jest bardzo bliski
  5. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  6. Rząd wprowadza zmiany i wysokie kary. Lepiej się na nie przygotować
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News