Robert Lewandowski
instagram.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Kwietnia 2020

Gwiazdor piłki nożnej kpi z Lewandowskiego. Media zamarły. "Nie jest legendą"

Robert Lewandowski został upokorzony przez jedną z gwiazd futbolu i klubowego kolegę. Mimo że napastnik reprezentacji Polski dostał ostatnimi czasy wyróżnienie dla najlepszego transferu "Bawarczyków" w ostatnim 20-leciu, to jeden z piłkarzy klubu z Monachium nie chce tytułować Lewandowskiego mianem legendy klubowej. Jego zdaniem Polak musi jeszcze na to zapracować.

Robert Lewandowski uchodzi od dawno za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Polak odbiera mnóstwo wyróżnień za swoją grę w barwach "Bawarczyków" i uchodzi za jednego z faworytów do zdobycia "Złotej Piłki". Mimo to, zdaniem klubowego kolegi, Lewandowski nie może się poszczycić mianem legendy mistrzów Niemiec. Te słowa sprawiły, że dziennikarze, jak i kibice w Europie zamarli.

Błaszczykowski kupił prawdziwy pałac. Tyle pokoi i luksusu, że aż można się zgubić, wydał miliony złotychBłaszczykowski kupił prawdziwy pałac. Tyle pokoi i luksusu, że aż można się zgubić, wydał miliony złotychCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa

Robert Lewandowski nie jest legendą? Ostre słowa kolegi z zespołu

Piłkarzem, który nie uważa Lewandowskiego za legendę klubu z Bawarii jest Thomas Mueller. Gracz reprezentacji Niemiec i mistrz świata uważa Lewandowskiego za kolegę, który ma przed sobą jeszcze wiele czasu, aby udowodnić swój legendarny status. Zdaniem Niemca, najlepszym napastnikiem w historii Bayernu pozostaje Gerd Muller, a Polak jest jeszcze za nim bardzo daleko.

- Robert Lewandowski pod względem liczby bramek i skuteczności jest bezpośrednio za Gerdem Müllerem. Nie jest jeszcze dla mnie legendą Bayernu Monachium. Nie chcę go nazywać legendą, bo jest dla mnie kolegą z drużyny. Wciąż gra i strzela bramki - mówi Niemiec.

Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Mueller wymienia lepszych piłkarzy, niż Lewandowski

Zdaniem gracza Bayernu, Lewandowski zapisze się na zawsze w historii Bawarczyków, jeśli uda mu się powtórzyć sukcesy innych, legendarnych graczy. Porównał Polaka m.in. do Karla Heinza Rummenigego, który ma mieć większe osiągnięcia dla klubu.

- Wciąż pamiętamy piłkarzy z lat 70-tych, którzy trzy razy wygrali najważniejsze europejskie puchary. Legendą jest też Karl-Heinz Rummenigge. Z jego sukcesami nie można dyskutować - powiedział Mueller.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. LOT przedłuża odwołanie wszystkich lotów, właśnie podano kolejną datę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News